Pop Megastar, Bu Altcoin ile Ödeme Yaparak NFT Aldı!

Pop Megastar, Bu Altcoin ile Ödeme Yaparak NFT Aldı!

Paylaş
BTC Piyasası: Pop Megastar, Bu Altcoin ile Ödeme Yaparak NFT Aldı!

Eminem, Steph Curry ve Post Malone gibi yıldızların ardından Kanadalı megastar Justin Bieber’da NFT sahnesine katıldı. Bored Ape Yacht Club (BAYC) koleksiyonundan satın alınan parçanın taban fiyatı 100 ETH’yi geçti ve işlem hacmi rekor düzeye ulaştı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Justin Bieber, 1,3 milyon dolar değerinde Bored Ape NFT’si satın aldı

Pop müzik yıldızı Justin Bieber, önde gelen NFT platformu OpenSea’de 1,3 milyon dolar değerinde Ethereum (ETH) karşılığında Bored Ape Yacht Club (BAYC) NTF’si satın aldı. İşlem resmi olarak Bieber tarafından açıklanmadı. Nadir özelliklere sahip olmadığı için NFT’nin taban fiyatı önemli ölçüde daha düşüktü.

https://twitter.com/LilMoonLambo/status/1487542764208336899

Kısa süre önce Spotify’da bir milyardan fazla dinlenme ile on hit olan ilk müzisyen Bieber, Bored Ape Yacht Club’a katılan tek megastar değil. Aralık ayının sonlarında, rapçi Eminem, Steph Curry ve Post Malone gibi diğer ünlüler 462.000 dolar karşılığında bir BAYC NFT satın aldı.

Bored Ape Yacht Club NFT

Kurucularından birinin Türk olduğu Bored Ape Yacht Club, Ethereum ağında oluşturulmuş 10.000 benzersiz karikatür primat görüntüsünden oluşur. En popüler NFT koleksiyonunun arkasındaki şirket olan Yuga Labs’ın, dijital eseri en büyük Web3 markalarından biri yapacak olan 5 milyar dolarlık bir değerleme istediği söyleniyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap