Poloniex’ten Önemli Tron Başvurusu!

Poloniex’ten Önemli Tron Başvurusu!

Paylaş
Poloniex’ten Önemli Tron Başvurusu!

Kripto para sektöründeki en eski borsalardan birisi olan Poloniex, bundan haftalar önce Circle grubundan ayrıldığını ve Çin merkezli yatırımcılardan sermaye topladığını, bu sermaye ile genişleme yapacağını vurgulamıştı.

Tron ve Poloniex Ortaklığı

Poloniex’in ayrılmasından sonra Tron Foundation CEO’su Justin Sun ile anılmaya başlaması beklenen bir sonuca yol açtı ve Tron (TRX), kripto para borsasında listelendi. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz. Sun, Poloniex’i kendisinin satın almadığını ifade etse de, atılan hamleler bunun tam aksini gözler önüne sermekte. Tron ile olan ortaklığını daha da genişletme kararı alan Poloniex, Tron Süper Temsilcisi olmak için başvuru yaptı ve ciddi bir oy da topladı.

26 blok üreticisinden birisi olmayı amaçlayan Poloniex, konu hakkında yayınladığı bildirisinde adaylığını da resmen ilan etti.

Poloniex’in bu stratejik ortaklık ile kullanıcılara daha fazla özellik sunacağını ve yeni Tron kullanıcılarını platforma çekeceğini belirten borsa, Süper Temsilci olmayı başarırsa her gün 1,5 milyon TRX’lik ödülü paylaşacak.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap