Piyasalar Çökerken Trader’lar Bu 4 Altcoin’e Koşuyor!

Piyasalar Çökerken Trader’lar Bu 4 Altcoin’e Koşuyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Piyasalar Çökerken Trader’lar Bu 4 Altcoin’e Koşuyor!

Haftalık trader anketlerinden elde edilen verilerle Bitcoin ve altcoin piyasasındaki duyarlılık, Real Vision tarafından oluşturulan bir bot ile ölçülüyor. Bu ticaret botunun son verilerine göre Ethereum ve üç altcoin için güçlü bir talep var. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Real Vision Bot: Bu 4 altcoin için talep var

Real Vision botu, kripto para traderlarının duyarlılığını ölçmek için riskten korunma fonu CEO’su Mortiz Seibert tarafından geliştirildi. Bot, traderların tercihlerini inceleyerek en iyi 20 kripto para grubundan yüzde 20’den fazla performans gösterme konusunda üne sahip. Bu alanda yapılan en son ankete göre Ethereum, yüzde 64 kadar fazla bir ağırlıkla yatırımcılar arasında popüler olmaya devam ediyor. Bu sırada layer-2 ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) da ETH ile aynı seviyeye çıkmış görünüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Piyasalar Çökerken Trader’lar Bu 4 Altcoin’e Koşuyor! 1

Terra (LUNA) ise yüzde 63 ile üçüncü sırada yer alıyor. LUNA’nın hemen ardından yüzde 62 ile Bitcoin (BTC) geliyor. Beşinciliği, Solana (SOL) yüzde 48 ile dolduruyor. Birlikte çalışabilir Blockchain ekosistemi Cosmos (ATOM) altıncı sırada çok geride kaldı. ATOM’u layer-1 akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) ve Fantom (FTM) izledi. Son olarak listeyi Polkadot (DOT) ve Chainlink (LINK) tamamladı.

Real Vision anketine katılanların oy vermesi için oy verecekleri kripto paraların yatırımcısı olması gerekmiyor. Botu geliştiren isimlerden biri olan Seibert, anketlerden elde edilen verilerle hareket eden bu botu, bir “kovan zihniyeti” olarak tanımlıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap