PEPE ve Bu 2 Altcoin Çöktü: Pekala Hangileri Patlamaya Hazır?

PEPE ve Bu 2 Altcoin Çöktü: Pekala Hangileri Patlamaya Hazır?

Paylaş
BTC Piyasası: PEPE ve Bu 2 Altcoin Çöktü: Pekala Hangileri Patlamaya Hazır?

PEPE Coin 30 günün en düşük düzeyine indi. Böylelikle, potansiyel satın alma fırsatlarına yol açtı. DOGE, düşüş eğilimi potansiyeli ile 0,0619 dolar dayanağının yakınında gayret ediyor. Altcoin için gözler 0,0600 dolar düzeyinde. Analist Kelvin Munene’ye nazaran FLOKI ve BONE’un toparlanması, yükseliş rallisine yer hazırlıyor.

PEPE tam bir çöküş yaşadı!

Meme-coin’i olumsuz piyasa hassaslığı nedeniyle 30 günün en düşük düzeyi olan 0,0000008046 doları gördü. Altcoin basın saatine nazaran 0,0000008698 dolardan el değiştiriyor. Bu ortada token, 24 saatin en yüksek düzeyi olan 0,000001104 dolardan %20,74 düşüş kaydetti. Ayı saltanatı sırasında, PEPE’nin piyasa kıymeti ve 24 saatlik süreç hacmi sırasıyla %20,70 düşüşle 340,77 milyon dolara ve %225,81 düşüşle 255,23 milyon dolara geriledi.

BTC Piyasası: PEPE ve Bu 2 Altcoin Çöktü: Pekala Hangileri Patlamaya Hazır? 1PEPE 24 saatlik fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

İşlem hacmindeki bu artış, PEPE için olan ilginin ve faaliyetin arttığını gösterir. Bunun da piyasadaki havanın değiştiğine işaret etmesi muhtemel. Zira, yatırımcılar son fiyat düşüşünü daha düşük bir fiyattan alım yapma ve fiyatı tekrar üst çekme talihi olarak algılayabilir. Lakin, satın alma hacminin yetersizliği nedeniyle bir kırılma teşebbüsü başarısız oldu. Buna ek olarak holder’lar, 16 trilyon PEPE tokenini çeşitli CEX’lere transfer etti. Bu değişime ve çoklu imza cüzdan yapısındaki değişikliklere karşılık olarak PEPE kıymetinin %15’ini kaybetti.

Orijinal meme coin’i DOGE de bedel kaybetti

Önceki 24 saat içinde, Dogecoin (DOGE) ayıları fiyatları gün içi en yüksek düzeyi olan 0,06391 dolardan gün içi en düşük düzeyi olan 0,0619 dolara düşürdü. Fakat, ayı ivmesi devam etti. Böylelikle, DOGE’yi gün içi en yüksek düzeyinden %2,60 düşüşle 0,06219 dolara itti. Ayı baskını altındayken, DOGE’nin piyasa pahası ve 24 saatlik süreç hacmi sırasıyla %2,27 ve %20,89 oranında düşerek, 8,75 milyar dolar ve 225,89 milyon dolar oldu. Piyasa pahası ve süreç hacmindeki düşüş, genel piyasa gerilemesini ve yatırımcıların kar alımlarını yansıtıyor.

BTC Piyasası: PEPE ve Bu 2 Altcoin Çöktü: Pekala Hangileri Patlamaya Hazır? 2DOGE 24 saatlik fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

0,0619 dolar takviye düzeyinin altında bir kırılma, DOGE’yi düşüş eğilimine sokabilir. Bu durumda, DOGE’nin bir sonraki takviye düzeyi olan 0,0600 doları görmesi muhtemel. Lakin, DOGE mevcut düşük düzeyinden toparlanabilirse, ivme kazanması mümkün. Böylelikle, 0,0650 dolar direnç düzeyini hedeflemesi mümkün.

PEPE çökerken SHIB de kaybedenler kulübünde yerini aldı

Bu ortada, büyük ilgi gören Shiba Inu bocaladı. Shibarium’un çok beklenen main-net Blockchain’i, beklentilerin altında kaldı. Lansman zorlukları nedeniyle tamiratlar ansızın durduruldu. Bu da birçok yatırımcıyı karanlıkta bıraktı. Sonuç olarak, SHIB sahibi adreslerin %74’ü şu anda kırmızı renkte.

BTC Piyasası: PEPE ve Bu 2 Altcoin Çöktü: Pekala Hangileri Patlamaya Hazır? 3SHIB 24 saatlik Holder grafiği. Kaynak: Crypteye

Özellikle 951.320 adres, toplamda 859,44 trilyon SHIB token olmak üzere ziyanına token tutuyor. Buna karşın, Shibarium’un grubu müşterilere daha parlak günlerin geleceğini vaat ediyor. Ayrıyeten, platformun halka açılmasının akabinde gelişmiş bir kullanıcı tecrübesi vaadiyle bir optimistlik ışını var.

Floki BTCTurk kripto çıkışını yapacak

Floki Inu, 5 milyondan fazla kayıtlı müşteriye sahip bir Türk kripto para borsası olan BTCTurkKripto’da listelenmeye hazırlanırken sıçramalar ve hudutlarla büyüyecek. Bu Floki Inu duyurusu, token’ın görünürlüğünü ve kabulünü artıracak.

https://twitter.com/Phoenix_Ash3s/status/1691321417143369728

Phoenix, yakın tarihli bir X çalışması Floki Inu’nun artan popülaritesini gösteriyor. Bilgi araştırması, FLOKI’nin gelişme eğilimini Shiba Inu’nunki ile karşılaştırıyor. Buna nazaran, token’ın mevcut fiyatına kıyasla %400’den fazla yükseleceğini kestirim ediyor.

Shibarium’un oyunu değiştiren DeFi sıçraması

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, Shiba Inu’nun merakla beklenen Ethereum Layer-2 Blockchain’i Shibarium nihayet online oldu. Bu adım, Shiba Inu’nun önemli bir iştirakçi olarak kurulması açısından tarihi ve değerli. Test etabında, kayda bedel 21 milyon cüzdan oluştu. Shibarium, öncelikle finansal hizmetler ve oyunlara odaklanacak. Böylelikle, müşterileri kullanıcı dostu ve ekonomik ortamına çekmeyi hedefliyor.

Ağ, Blockchain uygulamaları için BONE, TREAT, SHIB ve LEASH tokenlerini kullanacak. Bunun da bu tokenlere olan talebi artırması ve fiyatlarını yükseltmesi mümkün. Sonuç olarak, Bone ShibaSwap’teki BONE token fiyatı evvelki 24 saat içinde %10’dan fazla arttı. Basın saatine nazaran token 1,39 dolardan süreç görüyor.

BTC Piyasası: PEPE ve Bu 2 Altcoin Çöktü: Pekala Hangileri Patlamaya Hazır? 4BONE 24 saatlik fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

BONE’nin piyasa pahası %10,34 artışla 318.868.464 dolara ulaştı. Ayrıyeten, 24 saatlik süreç hacmi %86,88 artışla 24.196.322 dolara çıktı. Bu da yatırımcıların BONE ile daha fazla ilgilenmeye başladığını gösteriyor. BONE’un toparlanmasının esas nedenlerinden biri, yatırımcıların artık Shibarium’un vahim başlangıcından telaş duymamaları ve artık daha fazla ilerlemeyi dört gözle beklemeleri. Sonuçta, fiyatlardaki düşüşe karşın, daha düşük fiyatlar, bilgili yatırımcıların pazara girmesi için bir baht sağlıyor.

Makaledeki görüşler ve kestirimler analiste ilişkin olup, katiyetle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap