PEPE Takımından Sevindiren Haber: Token Burn Geliyor!

PEPE Takımından Sevindiren Haber: Token Burn Geliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: PEPE Takımından Sevindiren Haber: Token Burn Geliyor!

Son duyurularda PEPE grubu, 15,7 milyon dolarlık mağduriyetin akabinde telafi sürecini açıklıyor. Buna nazaran, kullanıcılara geri ödeme yapıldıktan sonra kalan token’ler yakılacak.

PEPE, iç çatışmaların akabinde sert düştü

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere PEPE, bu hafta makus niyetli takım üyelerinin gerçekleştirdiği 16 trilyon Pepecoin transferiyle sert düştü. 24 Ağustos’ta, o periyotta yaklaşık 15,7 milyon dolar bedelinde olan 16 trilyon PEPE, hareket etti. Projenin anonim kurucusu, 25 Ağustos’ta transferlerin ardındaki hatalı olarak üç eski grup üyesine işaret etti.

Çoklu imzalı cüzdandaki PEPE tokenlerinin yaklaşık %60’ının taşındığı transfer, bir hile yapıldığına dair spekülasyonları ateşledi. Çalınan Pepe’ler süratle Binance, OKX, KuCoin ve Bybit üzere borsalardan satıldı. Yatırımcıların paniğe kapılmasıyla PEPE’nin fiyatı transfer gününde yaklaşık %15 düştü.

Ulaş Utku Bozdoğan: PEPE Takımından Sevindiren Haber: Token Burn Geliyor! 1

Pepe kurucusundan olayla ilgili açıklama

Kapsamlı açıklamasını toplumsal medya hesabından yayınlayan anonim kurucuya nazaran:

Başlangıcından bu yana, PEPE ne yazık ki takımın bir kısmının büyük egolar ve açgözlülük tarafından yönetilen berbat oyunculardan oluşması nedeniyle iç çekişmelerle boğuşuyor.

‘Projemiz artık temiz’

Kurucu, projenin birinci günlerinden beri sıklıkla çatışmalarla karşı karşıya kaldığını belirtti. Ayrıyeten, tokenın kurucu grubunun “çoğunluğunun” projenin başlangıcının birinci haftasından sonra aralık koymaya başladığını paylaştı. Anonim kurucu, bu grup üyelerinin çoklu imzalı tokenlarla bağış yapma yahut satın alma konusunda ilerlemeyi “engellediğinden” şikayet ediyor. Tez edilen takım üyelerinin ya uyuşmazlıklar, imza sağlayamamaları ya da “haftalarca” ulaşılamama nedeniyle imzalarını sakladığını yazdı ve şunu ekledi:

Dün bu 3 eski takım üyesi gerimden geldiler, çoklu imzaya giriş yaptılar, 16 Trilyon/26 trilyon çoklu imza tokeninin %60’ını çaldılar ve bunları borsalara satışa gönderdiler.

PEPE grubu telafi sürecini açıkladı

Pepe’nin kimliği bilinmeyen kurucusu, yatırımcılara çoklu imza cüzdanında ve projenin resmi Twitter hesabında kalan 10 trilyon PEPE tokeninin “güvenli ellerde” olduğuna dair teminat verdi. Kurucu durumu şöyle açıklıyor:

Olanlar karşısında şok oldum ve tüm dehşet, belirsizlik ve bu makus aktörlerin aksiyonlarının topluluğumuzun üyelerine yol açtığı kayıplar için özür dilemek istiyorum.

Kurucu, tokenlerin “hiçbir vakit piyasada satılmaması yahut grubun kar elde etmesi için tasarlanmadığını” açıkladı. Ayrıyeten, etkilenen cüzdandan “tüm vakit boyunca” sorumlu olsaydı, kimi bağışlar yapacağını ve çoğunluğunu “uzun vakit önce” yakacağını vurguladı. Kurucu geleceğe yönelik planını lisana getirerek şunları yazdı:

İşleri ileriye götürmeme yardımcı olacak kimi önde gelen topluluk üyeleriyle görüşmelere başladım ve PEPE’nin merkezi olmayan ve kırılgan olmayan bir meme-coin olarak gelişmesi için elimizden gelen her şeyi yapacak pozisyonda olmaktan heyecan duyuyorum. olmayı hak eden bir varlık.

Token burn geliyor

Çoklu imzalı cüzdanda şu anda yaklaşık 9 milyon dolar bedelinde 10 trilyon PEPE var. Kurucu, bunlarla ilgili olarak, yeni bir cüzdana aktaracağını, paylaştı. Açıklamalarında, “burada bir kullanım yahut yanma meydana gelene kadar inançlı bir halde dinleneceklerini” diye yadı. Kurucu, Pepe için web alanları ve kullanıcı isimleri için pazarlık yapıyor. Tokenlar bu çeşit satışlar yahut bağışlar için kullanıldığında “geri kalanı yakacak.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap