Pepe hakkında çarpıcı tenkitler geldi: “Tamamen çökebilir!”

Pepe hakkında çarpıcı tenkitler geldi: “Tamamen çökebilir!”

Paylaş
BTC Piyasası: Pepe hakkında çarpıcı tenkitler geldi: “Tamamen çökebilir!”

Ekip içi manipülasyonlar ile tekrar isminden kelam ettiren Pepe (PEPE) için analistler ve fenomenler yorumda bulundu.

BTC’deki fiyat hareketlerine nazaran en şiddetli fiyatlama yapan coin’lerin başında gelen PEPE, geçtiğimiz günlerde takımdaki birkaç bireyin yüklü ölçüde satış gerçekleştirmesiyle gündeme gelmişti. Bunlara ek olarak, BTC’nin kısa müddette yüzde 8,50 artmasına karşın eskiye nazaran nispeten sessiz kalan PEPE, çeşitli analist ve fenomenlerin reaksiyonunu çekti.

BTC Piyasası: Pepe hakkında çarpıcı tenkitler geldi: “Tamamen çökebilir!” 1

“PEPE volatilitesi büyük risk yaratıyor!”

Popüler tahlil firması Santiment’in analistleri, PEPE konusunda önemli ikazlarda bulundu. Yakın vakitteki kaos ortamıyla PEPE’nin büyük bir volatilite yarattığını belirten analistler, bu tesirin devam edebileceği konusundaki riskleri söz etti.

Kaiko’dan alınan datalar doğrultusunda, 9 Mayıs’ta yükseliş hareketine başlayan PEPE likiditesi sürat kesmeden üst düzeylerde seyrediyor. Santiment analistlerinin parmak bastığı bu husus, risk barındırmaya devam edecek üzere duruyor.

BTC Piyasası: Pepe hakkında çarpıcı tenkitler geldi: “Tamamen çökebilir!” 2

Kripto paralara yönelik tahlilleriyle öne çıkan KALEO, PEPE hakkında çok sert açıklamalarda bulundu. Memecoin’leri hala sevdiğini belirten fenomen isim, PEPE için “Bu kadar kuşkulu ve açgözlü şahıslar tarafından denetim edilen bir projeyi mutlaka desteklemiyorum. Projenin büsbütün çökeceğini düşünüyorum.” dedi. Son günlerdeki PEPE karmaşasını temel alarak görüşlerini belirten KALEO, X’teki paylaşımıyla birlikte başta PEPE olmak üzere memecoin yatırımcılarını şaşırttı.

BTC Piyasası: Pepe hakkında çarpıcı tenkitler geldi: “Tamamen çökebilir!” 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap