PEPE Grubundan Açıklama Geldi! Altcoin Satışını Kimler Yaptı?

PEPE Grubundan Açıklama Geldi! Altcoin Satışını Kimler Yaptı?

Paylaş
BTC Piyasası: PEPE Grubundan Açıklama Geldi! Altcoin Satışını Kimler Yaptı?

Geçtiğimiz günlerde büyük ölçüde satış sonucunda paha kaybeden PEPE coin ile ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıkıyor. Latife temalı altcoin ünitesi Perşembe ve Cuma günleri %20 bedel kaybederek herkesi şaşkına çevirmişti.

Ortaya çıkan bilgilere nazaran altcoin projesinin eski 3 grup üyesi fonları çalarak satış yaptı. PEPE topluluğunun yakından takip ettiği bir X hesabı duruma dair açıklama yaptı. Kimliği saklı geliştirici, bu sabah attığı uzun bir tweet ile neler olduğunu kripto para yatırımcılarına duyurdu.

Anonim hesap, projenin iç çekişmeler ve berbat niyetli hareketler nedeniyle güçlü bir devirden geçtiğini belirtti.

Geliştiricinin açıklamasına nazaran, yaklaşık 16 trilyon PEPE coin çeşitli kripto borsalarına transfer oldu. Altcoin projesinin içinde yer alan makûs niyetli bireyler bu tokenleri çaldığı için bu olay gerçekleşti.

“Projenin başlangıcından bu yan iç çekişmeler ve makus niyetli üyeler nedeniyle zorluk yaşıyoruz. Bu durum, PEPE projesinin ilerlemesini ve çoklu imza sistemini olumsuz etkiliyor. Gelecekte daha topluluk odaklı bir yaklaşım benimseyeceğiz.”

PEPE Fiyatı

Şaka temalı kripto para ünitesi yaklaşık 1 aydır daima bedel kaybına uğruyor. Binance borsasında listeleme aldığında .440$ düzeyini gören PEPE geçtiğimiz gün .078$’a kadar düştü.

BTC Piyasası: PEPE Grubundan Açıklama Geldi! Altcoin Satışını Kimler Yaptı? 1

$PEPE an itibariyle .090$ civarında konsolide oluyor.

Şaka temalı kripto para fiyatının yeni bir ralliye başlaması için beklenen bir sebep şimdi bulunmuyor. Yatırımcılar bilhassa gerçek hayatta değerli bir kullanım alanı olmayan altcoin projelerine karşı dikkatli olmalı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap