PEPE Geliştiricileri Satış Yaptı, Altcoin Fiyatı Sert Düştü!

PEPE Geliştiricileri Satış Yaptı, Altcoin Fiyatı Sert Düştü!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: PEPE Geliştiricileri Satış Yaptı, Altcoin Fiyatı Sert Düştü!

Son vakitlerde çeşitli blockchain takip platformlarından gelen bilgilere nazaran PEPE coin projesinin geliştiricileri ellerindeki altcoinleri satıyor. Tezlere nazaran bir merkezi borsa cüzdanına transfer olan 16 trilyon adet token OKX borsasında elden çıktı.

Altcoin analisti Jason Cline, X hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile süreçleri ortaya koydu. Fenomene nazaran toplamda 16 trilyon PEPE tokeninin yaklaşık 8,5 trilyonunu OKX borsasında satıldı. Bu olayın akabinde kripto para ünitesi değerli ölçüde kıymet kaybetti.

Analiste nazaran son 24 saat içinde PEPE pariteleri hareketli saatler geçiriyor. Borsalarda tokenin süreç hacmi 219 milyon doları aştı. Bu ortamda projenin birinci yatırımcıları da satışa geçti. 1,88 trilyon $PEPE sahibi olan bir yatırımcı tokenlerini toplam 1,010 ETH (yaklaşık 1,68 milyon dolar) karşılığında elden çıkardı.

PEPE Fiyatı

Şaka temalı kripto para ünitesi ortaya çıkan tezlerin akabinde resmen tabanı boyladı. Binance borsasında listeleme aldıktan sonra .82$ düzeyine kadar düşen mem token, sabah saatlerinde .79$ sayısını gördü.

Ulaş Utku Bozdoğan: PEPE Geliştiricileri Satış Yaptı, Altcoin Fiyatı Sert Düştü! 1PEPE coin grafiği.

Son ayların trend altcoin’i hafta başından bu yana %20’den fazla kıymet kaybetti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap