PEPE Coin Milyoneri, Bu Altcoin’i Tabandan Topluyor!

PEPE Coin Milyoneri, Bu Altcoin’i Tabandan Topluyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: PEPE Coin Milyoneri, Bu Altcoin’i Tabandan Topluyor!

Pepe Coin ile 14,5 milyon dolar kar elde eden bir balina, artık trend bir altcoin’in peşine düştü. On-chain bilgiler, balinanın bilhassa taban fiyatları beklediğini gösteriyor.

PEPE Coin milyoneri artık bu altcoin’in peşinde

Lookonchain’in raporuna nazaran, Pepe Coin ile 14,5 milyon dolar kar elde eden bu balina, artık taban fiyattan TURBO topluyor. 0x9e03 isimli adres, 50.000 USDC harcayarak bugün tekrar yüklü ölçüde TURBO satın aldı. Yakın tarihli bir süreçte, 50.000 USDC ile 94 milyon TURBO biriktirdi.

Balina şu anda 1,47 milyar TURBO tutuyor. Bu ölçü, fiat bazında 1 milyon doların üzerinde. Balina milyonluk yatırımı için TURBO fiyatının taban düzeylerini bekledi. 0.0006993 dolardan yaklaşık 1 milyon dolar pahasında satın alım yaptı.

Neden Turbo?

ChatGPT 4 kullanılarak büsbütün sıfırdan oluşturulan bir meme coin olan Turbo, lansmanından sonraki 10 gün içinde 100 milyon dolara ulaşan piyasa bedeliyle büyük bir ivme kazandı. Meme coin, ChatGPT’nin lisan modeli kullanılarak sırf 69 dolar maliyetle kuruldu. Lookonchain tarafından sağlanan datalara nazaran, üstteki balina birinci olarak Şubat ayında TURBO satın almaya başladı.

Pepecoin rallisi, ChatGPT tabanlı bu projeye yönelik ilgisinin ardındaki ana katalizör. Fakat, bu çeşit projelerin alım satımı son derece risklidir. Uniswap da yatırımcıları bu mevzuda uyarıyor. Turbo fiyatı geçtiğimiz hafta sonu 0,003007 dolara yükseldi. Güçlü ralli, Pepe Coin’de olduğu üzere artık tıpkı süratle aşağı tarafta ilerliyor.

Turbo, ChatGPT-4 ile sıfırdan oluşturulmuş bir projedir. Geliştirici tarafından piyasaya sürüldüğünden bu yana yalnızca 12 gün geçti. Projenin, toplam 69 milyar token arzı var. Meme coin’in hedefi, “basitlik, adalet ve topluluk iştirakine odaklanan eşsiz bir kimliğe sahip bir önder meme coin olarak kendisini kurmak” halinde açıklanıyor.

Turbo (TURBO) nedir?

TURBO, Ethereum tabanlı meme projelerinden biridir. Öbür token’ler üzere, TURBO da ERC-20 token standardını takip eder. Hasebiyle, devam eden 2023 meme coin döneminde Turbo özel bir yeteneğe sahip değil. Son fiyat rallisi, Pepe Coin ile barizleşen meme coin rallisiyle irtibatlıydı. CMC bilgilerine nazaran, fiyatı şu anda gün içi %33 düşüşle 0.0006819 dolardan süreç görüyor. 6 Mayıs ATH’si 0.003049 dolardan %80 uzaklaştı.

Ulaş Utku Bozdoğan: PEPE Coin Milyoneri, Bu Altcoin’i Tabandan Topluyor! 1

Bununla birlikte, projenin toplumsal medya hesapları da dikkate kıymet. Görünüşe nazaran, Turbo Toad Token epey etkileyici bir topluluğa sahip. Projenin Twitter hesabında 30.000’den fazla takipçi ve Discord kanalında 8.000’den fazla üye var. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, balina güzeli TURBO’nun en kıymetli kozlarından biri.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap