PEPE Coin 2 Dev Borsaya Daha Giriyor! Bilgiler Ne Gösteriyor?

PEPE Coin 2 Dev Borsaya Daha Giriyor! Bilgiler Ne Gösteriyor?

Paylaş
BTC Piyasası: PEPE Coin 2 Dev Borsaya Daha Giriyor! Bilgiler Ne Gösteriyor?

Kripto para borsası KuCoin, PEPE’nin artık platformunda süreçlere hazır olduğunu duyurdu. Bu ortada, meme coin yatırımcıları, PEPE’nin son zamanlardaki popülerliğinin nimetlerinden yararlanıyor. Uniswap bilgileri, PEPE Coin çılgınlığını yansıtıyor!

PEPE Coin, KuCoin ve Crypto.Com listesinde, fiyat uçuyor!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere PEPE coin, meme coin kategorisindeki yeni sansasyon haline geldi. Bu da en âlâ kripto para borsalarının onu art geriye listelerine eklemeleri için bir neden yaratıyor. Pepe coin, piyasadaki birden fazla altcoin’den bariz bir biçimde ayrışarak, önemli artış kaydetti. Bu artış, dünyanın en büyük kripto borsası Binance’in Pepe Coin listesini duyurmasının akabinde geldi. Bununla birlikte, başka büyük borsalar da meme coin çılgınlığına atlamaya karar verdi.

Binance’in çabucak akabinde KuCoin de platformunda PEPE listesini duyurdu. Kripto borsası, bir diğer büyük projeyi daha listelemekten son derece gurur duyduklarını belirtti. Bununla birlikte, yalnızca PEPE/USDT paritesini sürece açacak. Mevduatlar çabucak açılırken, alım satım bugün başladı. Para çekme süreçleri ise yarın faal olacak.

Meme coin çılgınlığının ortasında listeye katılan Crypto.com, PEPE listesini de duyurdu. Trend olan meme coin’i USD, EUR, GBP ve daha ziyadesiyle gerçek maliyetle satın alabileceğini belirtti. Son kripto para borsa listeleri, PEPE için olumlu olduğunu kanıtladı. Pepe coin fiyatı son 24 saat içinde %131 üzere muazzam bir artış gösterdi. Basın vaktinde ortalama 0,0000038 dolar fiyatla süreç görüyor. Bu ortada 24 saatlik süreç hacmi %290 artarak 1,52 milyar dolara ulaştı. Piyasa pahası ise 1,49 milyar dolar düzeyinde.

BTC Piyasası: PEPE Coin 2 Dev Borsaya Daha Giriyor! Bilgiler Ne Gösteriyor? 1

Uniswap dataları, meme-coin çılgınlığını yansıtıyor!

PEPE Coin lansmanının başarılı olduğunu söylemek yetersiz kalır. Son bir hafta içinde meme-coin çılgınlığı o kadar yüksek oldu ki, en yüksek süreç hacimlerine sahip kripto para üniteleri ortasında yer alıyor. Kripto paranın en büyük piyasa pahasına sahip birinci 100 token kulübüne girmesi neredeyse iki hafta sürdü. Cuma günü PEPE, yaklaşık 1,5 milyar dolarlık piyasa kıymetine ulaştı.

Bu ortada, kripto para ünitesi için günlük süreç hacmi hayli etkileyici. Ayrıyeten, en büyük kripto para ünitelerinden kimilerini geride bırakıyor. Ayrıyeten, PEPE’nin piyasaya sürülmesinden sonra öbür meme-coin’ler de süratli bir biçimde piyasaya girdi. Sonuç olarak, Ethereum gaz fiyatları 12 ayın en yüksek düzeyine çıktı.

PEPE Coin süreçleri 10 milyon dolar kıymetinde ETH yaktı

Uniswap datalarına nazaran, PEPE Coin traderları son 3 hafta içinde 10 milyon dolar kıymetinde yaklaşık 5.300 ETH gaz fiyatı yaktı. Bunun nedeni, 28 Nisan 2023’ten bu yana birebir periyotta gerçekleşen 413.283 PEPE Uniswap süreciydi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap