PEPE, BTC Değil: Güney Koreliler Bu Altcoin’e Saldırdı!

PEPE, BTC Değil: Güney Koreliler Bu Altcoin’e Saldırdı!

Paylaş
BTC Piyasası: PEPE, BTC Değil: Güney Koreliler Bu Altcoin’e Saldırdı!

Kripto para meraklıları için heyecan verici bir gelişme olarak, merakla beklenen altcoin projesi Sei (SEI) nihayet Binance ve Coinbase üzere büyük borsalarda listelendi. Listeleme, yatırımcılar ortasında kıymetli bir ilgi uyandırdı. SEI birinci çıkışından bu yana hem fiyat hem de süreç hacminde etkileyici bir artış gösterdi. İşte detaylar…

SEI, altcoin yatırımcılarının odağında

SEI, Binance’de 0,0640 dolardan süreç görmeye başladı. Fakat altcoin kıymeti süratle 0,48 dolara fırlayarak kısa bir mühlet içinde harikulâde bir sıçrama kaydetti. Fiyattaki bu süratli artış elbet kripto topluluğunun dikkatini çekti. Ayrıyeten, yatırımcıların altcoin piyasasındaki yeni fırsatları keşfetme isteklerini yansıttı. Fiyat artışına eşlik eden süreç hacmindeki değerli artış, SEI ile güçlü yatırımcı etkileşimini göstermektedir. Süreç hacmindeki bu artış, bilhassa SEI’nin süreç faaliyetlerinin şaşırtan boyutlara ulaştığı Güney Kore merkezli borsalarda dikkat caziptir. Güney Kore’nin en büyük kripto para borsalarından ikisi olan Upbit ve Bithumb dikkat çekti. SEI süreç çiftleri için günde yüz milyonlarca dolarlık süreç hacimleri bildirdi.

BTC Piyasası: PEPE, BTC Değil: Güney Koreliler Bu Altcoin’e Saldırdı! 1

Özellikle Upbit, SEI-KRW süreç çifti için 24 saatlik bir müddet zarfında 560,1 milyon dolarlık kayda bedel bir süreç hacmine şahit oldu. Binance’in SEI-USDT çifti, birebir vakit dilimi içinde 160,3 milyon dolarlık süreç hacmiyle ikinci sırayı alarak yakından takip etti. Upbit’teki SEI-KRW çifti, geçtiğimiz gün boyunca en çok süreç gören çift olarak dikkatleri üzerine çekti ve altcoinin Güney Koreli traderlar ortasındaki popülerliğinin altını çizdi. Bithumb da SEI-KRW süreç hacmine 67,7 milyon dolar üzere etkileyici bir sayıyla katkıda bulunarak damgasını vurdu.

SEI, paha karı yaşadı

Kripto para borsası BTSE’nin Operasyon Yöneticisi Jeff Mei, bu eşsiz ticari faaliyet hakkında yorum yaparak Kore piyasasında kripto ticaretinin dayanıklılığını vurguladı. Bu yılın Temmuz ayında Upbit’in süreç hacimlerinin Coinbase ve OKX’in süreç hacimlerini bile aşarak Güney Kore’deki güçlü kripto alım satım faaliyetini vurguladığını açıkladı. Ayrıyeten, mevcut ticaret ortamında gözlemlenen yüksek volatilite birçok yatırımcının ilgisini çekmiştir. SEI’nin SOL ve SUI üzere esaslı rakiplerine karşı güçlü bir rakip olma potansiyeli gözden kaçmadı.

BTC Piyasası: PEPE, BTC Değil: Güney Koreliler Bu Altcoin’e Saldırdı! 2

SEI, birinci andan itibaren gösterdiği harikulâde performansla hem tecrübeli yatırımcıların hem de kripto dünyasına yeni adım atanların dikkatini çekmeye hazırlanıyor. Bu yazının yazıldığı sırada SEI, birinci listeleme fiyatından yüzde 27’lik kayda bedel bir artışla 0,2320 dolarlık süreç fiyatını koruyarak dalgalar yaratmaya devam ediyor. SEI piyasadaki pozisyonunu sağlamlaştırdıkça ve gelecek vaat eden bir altcoin yarışmacısı olarak prestijini pekiştirmeyi hedefledikçe kripto topluluğu daha fazla gelişmeyi merakla bekliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap