Pazar Tahtasından Uçanlar: Bu 7 Altcoin, Bitcoin’i Solladı!

Pazar Tahtasından Uçanlar: Bu 7 Altcoin, Bitcoin’i Solladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Pazar Tahtasından Uçanlar: Bu 7 Altcoin, Bitcoin’i Solladı!

Geçtiğimiz iki gün boyunca Bitcoin ve altcoin piyasasına çift haneli fiyat kayıpları hakim oldu. 35.000 dolar civarına kadar inen BTC’nin bu seviyeyi 24 saat boyunca kaybetmemesi, piyasaya yeniden yeşil rengin gelmesini sağladı. Piyasa değeri ile ilk 100’de yer alan 7 altcoin, geçtiğimiz gün boyunca yükselişiyle öne çıktı. Kriptokoin.com olarak en çok değer kazananları aktarıyoruz…

Ulaş Utku Bozdoğan: Pazar Tahtasından Uçanlar: Bu 7 Altcoin, Bitcoin’i Solladı! 1

Kripto para piyasası hafifçe yeşillendi: Bu 7 altcoin yükseldi

Günün en çok yükselen altcoin’i Terra (LUNA) oldu. Stablecoin odaklı Terra, kendi ağındaki dolara odaklı UST’nin ivmesiyle ilgi çekiyor. İkinci olarak, en popüler meme coin’lerden biri olan Shiba Inu (SHIB) yüzde 17 oranında değer kazandı. Shiba Inu ekibi, yakın bir zamanda ağda bir gelişmenin yaşanacağını ima eden bir tweet’i retweet’ledi.

Üçüncü olarak popüler DEX PancakeSwap’in CAKE tokenı yükseldi. PancakeSwap, yakın zamanda NFT, farm müzayedeleri gibi gelişmeleri içeren bir yol haritası paylaştı.

https://twitter.com/PancakeSwap/status/1484524715972907012

Dördüncü sırada, Web 3.0 odaklı Arweave (AR) yükselmiş durumda. AR’ı yüzde 10’luk yükseliş ile Kadena (KDA) takip ediyor. Kadena da yakın zamanda 2022 yol haritasının güncellendiğinin haberini verdi.

Son olarak, Fantom ve The Graph değer kazandı. Yakın zamanda Fantom, tarihinde ilk kez, 24 saatlik bir süre içinde 1 milyar doların üzerinde DEX işlem hacmini işleyen üçüncü en büyük Blockchain haline geldi. Son olarak The Graph, 50 milyon dolarlık bir yatırım fonu aldı.

https://twitter.com/Beastlyorion/status/1484936770626076672

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap