Patlayıcı İşaretler Kapıda! Bu Yapay Zeka Coini Dikkat Çekiyor

Patlayıcı İşaretler Kapıda! Bu Yapay Zeka Coini Dikkat Çekiyor

Paylaş
BTC Piyasası: Patlayıcı İşaretler Kapıda! Bu Yapay Zeka Coini Dikkat Çekiyor

Yapay zeka coini SingularityNET COO’su Janet Adams yakın vakitte bir röportaj verdi.  Önemli noktalara vurgu yapıyor. Buna nazaran, yapay zeka sanayisinde ihtilal yaratmayı ve büyümesini engelleyen klâsik pürüzleri ortadan kaldırmayı amaçlayan yapay zeka pazarının muazzam potansiyeline ışık tutuyor. Ayrıntılara bakalım.

Yapay zeka coini için patlayıcı işaretler

Yapay zeka coini SingularityNET‘in merkezi olmayan, yapay zeka dalındaki geliştiriciler için oyun alanını düzleştirmeyi amaçlıyor. Ayrıyeten yapay zekaya erişimi demokratikleştirmeyi ve ekseriyetle inovasyonu yavaşlatan barikatları ortadan kaldırmayı hedefliyor. Mevcut teknoloji ortamında, değerli atılımlar ekseriyetle teknoloji devleri tarafından tekelleştirilmekte. Öteki taraftan vizyonerleri, akademisyenleri ve öğrencileri dezavantajlı durumda bırakmakta.

BTC Piyasası: Patlayıcı İşaretler Kapıda! Bu Yapay Zeka Coini Dikkat Çekiyor 1

Yapay zeka coini SingularityNET, merkezi denetimi olmayan merkezi olmayan bir pazar yaratıyor. Buna nazaran, iştirakçilerin bir şirket kurmalarına yahut tahlillerini büyük şirketlere satmalarına gerek kalmıyor. Ayrıyeten süratli bir halde yenilik yapmalarını, inşa etmelerini ve yararlarından yararlanmalarını sağlıyor. Bu pazar yeri, her şeyi kapsayan bir yapay zeka ortamını teşvik ediyor.

Cardano-Ethereum köprüsünde ilerleme

Yapay zeka coini SingularityNET’in Cardano ve Ethereum ortasındaki köprü üzerindeki çalışmaları istikrarlı bir formda ilerliyor. Bangalore takımı tarafından 2022’nin başlarında başlatılan ve daha sonra NAINT’e devredilen proje, Ethereum ve Cardano üzere farklı kripto ağları ortasında kesintisiz ve kayıpsız token transferleri sağlamaya odaklanıyor.

BTC Piyasası: Patlayıcı İşaretler Kapıda! Bu Yapay Zeka Coini Dikkat Çekiyor 2

Köprü başlangıçta Yapay zeka coini AGIX ve NTX üzere tokenleri destekledi. Ayrıyeten algoritmalara ince ayar yaptı. Başka taraftane API’leri optimize etti. Bunu RJV ve CGV tokenlerinin entegrasyonu ve HypC’nin eklenmesi planları takip etti. 2022’den 2023’e kadar yapılan toplam süreçlerde %68’lik bir artış var. ayrıyeten transfer hacmi %50 arttı.

Diva Robot Desdemona ve Ben Ditto ile işbirliği

Jam Galaxy Band’in solisti Desdemona, Ulusal Müzik Tüccarları Birliği (NAMM) de dahil olmak üzere dünya çapında performans sergiledi. Eşsiz, kendine mahsus bir biçime sahip olması onu Sophia’dan ayırıyor.

BTC Piyasası: Patlayıcı İşaretler Kapıda! Bu Yapay Zeka Coini Dikkat Çekiyor 3

Ben Ditto ile işbirliği güçlü bir başlangıç yaptı. Yapay zeka coini SingularityNET’in bir yan projesi olan Yaya Labs’ında değerli adımları var. Robot Desi’yi önde gelen bir yapay zeka ünlüsü haline getirmeyi amaçlayan Web3 Projeleri ve robotik üzerine odaklanıyor.

Elon Musk ve yapay zeka projeleri

Röportajda, Elon Musk‘ın vizyon sahibi olmakla birlikte farklı bir duruma da işaret var. Yapay Genel Zeka’ya (AGI) gerçek sıçrama yapabilecek eşsiz fikirlere sahip olmayabileceği söz ediliyor. Musk’ın YZ uğraşları, btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Büyük Teknoloji şirketlerininkine misal biçimde, ana akım yaklaşımlarını takip ediyor üzere görünüyor. Adams, OpenCog Hyperon projesinin istikametiyle uyumlu olarak, YGZ’ye ulaşmanın derin hudut ağlarından daha fazlasını gerektireceğine inanıyor.

BTC Piyasası: Patlayıcı İşaretler Kapıda! Bu Yapay Zeka Coini Dikkat Çekiyor 4

Adams, 5-10 yıl içinde insan seviyesinde AGI’ye yanlışsız bir atılım yapılacağı fikrinde. Ayrıyeten bunun toplumu ve global ekonomiyi altüst edeceğini öngörüyor. Finans ve tıp üzere halihazırda büyük ölçüde bilgisayarlaşmış ve internet odaklı bölümler var. Muhtemelen YZ hizmetlerini daha süratli benimseyecek. Ayrıyeten, eğitim ve tarım üzere başkaları ise geride kalacaklar.

Yapay zeka coini AGIX’te geliştiriciler için teşvikler

Yapay zeka coini SingularityNET’in pazaryeri değerli proje. Ayrıyeten yapay zeka geliştiricilerine yeniliklerine sahip olma ve adil bir biçimde telafi edilme fırsatı sağlıyor. Geliştiricilerin büyük şirketler için çalışmaya yahut fikirlerini satmaya gerek kalmadan çalışmaları için adil ödeme almaları için yeni bir yol yaratıyor.

BTC Piyasası: Patlayıcı İşaretler Kapıda! Bu Yapay Zeka Coini Dikkat Çekiyor 5

OpenCog Hyperon, çeşitli dar yapay zeka cinslerini entegre ediyor. Ayrıyeten farklı misyonları yerine getirebilen yapay zekanın önünü açmayı amaçlıyor. YZ fonksiyonlarının bu entegrasyonunun YZ yeteneklerinde kıymetli ilerlemeler sağlaması beklentiler dahilinde.

Yapay zekada yazılım ve donanımın dengelenmesi

Yazılım ve algoritmalar yapay zeka gelişimi için hayati ehemmiyet taşıyor. Başka taraftan donanım da pratik tesir elde etmede çok değerli bir rol oynuyor. Yapay zeka coini SingularityNET‘in donanım geliştiricisi Simuli ile iştiraki değerli. Buna nazaran verimli YZ işleyişi için temel bilgi-grafiği arama algoritmalarını birleştiren Metagraph Pattern Matching Chip’i (MPMC) yaratmayı amaçlıyor.

BTC Piyasası: Patlayıcı İşaretler Kapıda! Bu Yapay Zeka Coini Dikkat Çekiyor 6

Bu noktada Yapay zeka coini AGIX token’ın kilit rolü var. AGIX token, yapay zekanın potansiyelini ortaya çıkarmanın merkezinde yer alıyor. Yapay zeka küratörlüğünü, kendi kendini organize etmeyi, sorun çözmeyi hedefliyor. Ayrıyeten süreçleri mümkün kılarak yapay zekayı şirketler, kuruluşlar ve geliştiriciler için büyük ölçekte yapay zeka algoritmaları satın almak ve satmak için erişilebilir hale getiriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap