ÖZEL RÖPORTAJ: Pepe neden düşüyor? Pepe’de 280x yapan fenomen konuştu!

ÖZEL RÖPORTAJ: Pepe neden düşüyor? Pepe’de 280x yapan fenomen konuştu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: ÖZEL RÖPORTAJ: Pepe neden düşüyor? Pepe’de 280x yapan fenomen konuştu!

Mutisig cüzdanı ele geçirilen Pepe (PEPE), tehlike saçmaya devam ediyor, son 24 saatte yüzde 20’den fazla kıymet kaybeden memecoin’de neler oluyor?

Bir X kullancısının yayınlamış olduğu bilgilere nazaran Pepe’ye (PEPE) ilişkin multisig cüzdanı ele geçirildi. Multisig cüzdanlar, 5/8 yahut 4/8 üzere imza yetkisiyle varlıkların hareket etmesine imkan sağlayan sistemlerdir. Böylesine kritik bir hizmette yaşanılan sorun, direkt olarak PEPE fiyatını salladı. Yüzde 20’dan fazla paha kaybeden memecoin, 0,00000078 dolara iğne atarak taban fiyatını oluşturdu. PEPE’de işler nasıl ilerliyor? PEPE’den 280x çıkar sağlayan kripto para fenonemi “Lord of Crypto” yaşanılanlar hakkında ne söyledi?

Ulaş Utku Bozdoğan: ÖZEL RÖPORTAJ: Pepe neden düşüyor? Pepe’de 280x yapan fenomen konuştu! 1

Devasa PEPE transferi korkuttu!

Multisig hizmetlerinden kaynaklanan sorunlar ile kaos yaşayan PEPE, hacklenme sinyallerini akıllara getirdi. Bununla birlikte transfer bilgileri başta olmak üzere PEPE’deki pek çok öge hareketlilik yaşadı. Şu ana hiçbir aktiflik göstermeyen bir geliştirici cüzdan, gece saatlerinde 16 trilyon PEPE transfer etti. Bu ölçünün 8,5 trilyonu OKX’de satılırken, kalan kısmın ise Binance ve Bybit üzere borsalara aktarıldığı belirtildi.

Ulaş Utku Bozdoğan: ÖZEL RÖPORTAJ: Pepe neden düşüyor? Pepe’de 280x yapan fenomen konuştu! 2

Diğer bir yandan birebir takımın elinde 10 trilyon daha PEPE olduğu söz edildi. Kelam konusu kripto cüzdanının PEPE arzının yüzde 7’sine sahip olup, bu halde bir transfer gerçekleştirmesi enideşeleri beraberinde getirdi. Hablerlerin öncesinden 0,00000106 dolardan alıcı bulan tanınan coin, karmaşayla birlikte 0,00000078 dolara iğne atarak taban fiyatını oluşturdu.

Ulaş Utku Bozdoğan: ÖZEL RÖPORTAJ: Pepe neden düşüyor? Pepe’de 280x yapan fenomen konuştu! 3

PEPE’de 280x yapan kripto fenomeni neler söyledi?

PEPE furyasını en başında yakalayan kripto fenomenlerinden olan Lord of Crypto, memecoin’deki son yaşanılanlara değinerek çarpıcı yorumlarda bulundu. Olaylar hakkında şimdi çeşitli kaynaklar olmasa da çeşitli risklerin altını çizen fenomen isim, görüşlerini şu biçimde belirtti:

“Ekipteki imza sayısının 5’ten 2’ye düşürülmesi proje üzerindeki riskleri doğal olarak tetikliyor. Gerçeleşen transfer ölçüsü ise çok büyük bir oranda. Grubun bu hamleyi gerçekleştirmesi, satış istikametli bir hareketin ihtimallerini artırıyor. Sorunların başlamasıyla birlikte 2 tane short istikametli işlme dahil oldum. Yaşanılan kaos, fiyattaki tesirini gösterdi. Haber akışının başında süreç yakalayamadıysanız, bu saatten sonra short taraflı süreçlere de pek yaklaşılmaz. Ama, FUD haberlerin devam etmesi yahut kaosun sonlanmaması üzere durumlar, PEPE fiyatını aşağıya çekmeye devam edecektir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap