Optimism üçüncü OP Airdrop’u başlatıyor

Optimism üçüncü OP Airdrop’u başlatıyor

Paylaş
BTC Piyasası: Optimism üçüncü OP Airdrop’u başlatıyor

Optimism, OP Airdrop’larının üçüncü tipini başlatacağını duyurdu. Böylelikle topluluk üyeleri iştiraklerinden ötürü ödüllendirilmiş olacak.

Üçüncü cins başlıyor

Yalnızca başlangıçta Airdrop sunan ve daha sonra kullanıcıların ilgisini kaybeden birçok projenin bilakis Optimism, Airdrop’ları vakit içinde iştiraki sürdürmek için bir araç olarak kullanmayı başardı. Mart 2022 ve Mayıs 2022’deki OP airdrop’larının akabinde Optimism Foundation, etkin OP ana ağ kullanıcılarına yönelik üçüncü çeşit Airdrop’larını başlattı. 

Airdrop’ta 19 milyon OP (yaklaşık 26,22 milyon dolar değerinde) 31 bin cüzdana dağıtılacak. İkinci OP airdrop’u üzere, üçüncüsü de topluluk üyelerini yönetişime iştiraklerinden ötürü ödüllendirmek için tasarlandı. 

BTC Piyasası: Optimism üçüncü OP Airdrop’u başlatıyor 1

Optimism üçüncü Airdrop nasıl alınır?

Optimism’in üçüncü airdrop’una hak kazanmak için, 20 Ocak ile 20 Temmuz ortasında en az yedi gün boyunca OP tokenlerinin delege edilmiş olması gerekiyor. Ayrıyeten, OP tokenlarınızın devredilen gün sayısıyla çarpımı 18.000 ünitesi aşmalıdır.

Kullanıcı mükafatları, hesaplanan ünitelerin yaklaşık 0,0018 ile çarpılmasıyla hesaplandı. Bu ödül, zincir üzerinde en az bir kere oy kullanan bir adrese yetki veren kullanıcılar için iki katına çıkarıldı. Bununla birlikte OP Vakfı, cüzdan başına 10 bin OP’lik bir ödül üst hududu belirledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap