Optimism (OP), büyük bir geri dönüşe yer hazırlıyor!

Optimism (OP), büyük bir geri dönüşe yer hazırlıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Optimism (OP), büyük bir geri dönüşe yer hazırlıyor!

Ethereum katman-2 projelerinden Optimism (OP), yüzde 13’e yakın bir yükseliş ile piyasadan ayrışmak üzere.

Kripto para piyasası, son vakitlerde düşüş taraflı hareketlilik sergiliyor. Bitcoin (BTC) tarafında yaşanan takviye kırılımı, altcoin’leri de peşine sürükledi. Altcoin’ler, yüzde 10’dan fazla düşüş kaydetti. Düşüş trendinde en çok göze çarpan kripto para ünitesi ise Arbitrum (ARB) oldu. Ethereum katman-2 projesi olan Arbitrum, düşüşüyle öteki katman-2’lere sanki dedirtti.

Ethereum katman-2 projesi Optimism (OP), ARB’nin tersine hayli hafif bir düşüş yaşadı. OP, çabucak sonrasında güçlü alımlar ile yüzde 13’e yakın yükseliş yaşadı. The Block, OP’nin büyük bir geri dönüş yaşayabileceğine dikkat çekti.

Optimism (OP) tahlili, yükseliş gerçekleşebilir mi?

Ethereum katman-2 projelerinden Optimism (OP) piyasadan ayrışan bir yapı sergiledi. OP, yüzde 13’e yakın yükseliş ile kısa müddette toparlandı.

The Block, kesimde yer alan büyük başlı kripto para ünitelerinin keskin düşüşler yaşadığına dikkat çekti. Bu kripto para üniteleri ortasından OP’yi ayrıştıran The Block, katman-2 projesi için büyük geri dönüşün gelebileceğini işaret etti.

Coinbase’in Base ağı ile de paydaşlık kuran Optimism, proje ekosistemini emin adımlarla genişletiyor. Proje, ilerleyişini ayı piyasasına maruz kalarak gerçekleştirse de piyasadan ayrışmayı başardı.

Popüler kripto para ünitesinin süreç hacmi, son yükselişle ve geri alımlarla birlikte ikiye katlandı. OP’nin süreç hacmi yüzde 159 arttı. Son yedi günlük devirde, OP’nin sürdürülebilir büyüme ve sağlam fiyat yapısı oluşturduğu görüldü.

BTC Piyasası: Optimism (OP), büyük bir geri dönüşe yer hazırlıyor! 1

OP, kısa müddette yaşadığı toparlanma ile 1.19 dolar bölgesindeki takviye düzeyinden dönmeyi başardı. Bu dayanak noktasının OP açısından kıymeti epeyce büyük. Takviye noktası, günlük grafikte haziran ayından bu yana tutan bir alım bölgesi olarak çalıştı. OP’nin yaşadığı yükseliş, orta bant bölgesi olan 1.35 dolar ila 1.41 dolar düzeyini ortaya çıkardı. OP, bu bölgede kalıcılık sağlarsa 1.82 dolar düzeyindeki dirence temas etmek isteyebilir. Bu temas ile birlikte, boğaların durumu OP’yi 2 dolar düzeyine taşıyabilir.

OP’nin geri çekilme yaşaması halinde 1.19 dolar dayanağı değerli bir misyon görecek. Bu dayanak noktasının kırılması, OP’yi 1 dolar düzeyine taşıyabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap