Önümüzdeki Hafta Satın Alınacak 5 Altcoin

Önümüzdeki Hafta Satın Alınacak 5 Altcoin

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Önümüzdeki Hafta Satın Alınacak 5 Altcoin

Kripto para dünyasında altcoin projelerinin tercihi çok dikkat çeken bir mevzu olarak karşımıza çıkıyor. Artık ise önümüzdeki haftaya yönelik analist altcoinbuzz tarafından verilen tavsiyeler var. Ayrıntılara bakalım.

Altcoin VeChain (VET)

Altcoin VeChain (VET), son devirde kıymetli bir fiyat toparlanması gösteremedi. Başka taraftan en umut verici blockchain projelerinden biri olarak görülmeye devam ediyor. Son gelişmelerde VeChain, yapay zeka firması SingularityNET ile bir ortaya geldi. Buna nazaran yeni gelişen teknolojiyi benimseyen en son blockchain geliştiricisi oldu. Bilhassa iki şirket, gelişmiş yapay zeka algoritmaları ve VeChain’in kurumsal bilgilerini kullanıyor. Böylelikle iklim değişikliğiyle gayret etmek için stratejik bir paydaşlık kurdu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Önümüzdeki Hafta Satın Alınacak 5 Altcoin 1

Bu yazının yazıldığı sırada altcoin VET gün içinde %1,4 düşüşle 0,02 dolardan süreç görüyor. Kripto para ünitesi haftalık bazda emsal bir marjla ve geçtiğimiz ay %14’ün üzerinde düştü.

SNM (SONM)

Altcoin SNM, merkezi olmayan bilgi süreç gücü pazarı SONM tarafından geliştirilen lokal kripto para ünitesi. Token, Binance’in düşük piyasa aktivitesi ve düşüş eğilimi nedeniyle tetiklenen son delistasyonlarından etkilenmiş durumda. Lakin İzafî Güç Endeksi (RSI) göstergesine nazaran SONM hala CoinCodex’teki en düşük kıymetli tokenlerden biri.

Ulaş Utku Bozdoğan: Önümüzdeki Hafta Satın Alınacak 5 Altcoin 2

Yayın sırasında altcoin SONM, gün içinde %2,7 artışla 0,02 dolardan el değiştiriyor. Haftalık ve aylık bazda, token sırasıyla %67 ve %95’ten fazla düşüş gösterdi.

Altcoin MVL (MVL)

Altcoin MVL (MVL), çeşitli alanlardaki insanların ve araçların süreçleri, hareketleri, kazaları ve bakımları üzere kritik bilgileri takip etmek için geliştirilmiş, nispeten genç bir teşvik tabanlı blockchain mobilite ekosistemi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Önümüzdeki Hafta Satın Alınacak 5 Altcoin 3

Kısa bir mühlet evvel MVL, global iş yayını APAC CIO Outlook tarafından Güney Kore’de blockchain tahlilleri için en güzel 5 şirketten biri olarak seçildi.  Altcoin MVL yazım sırasında gün içinde %2,8 artışla 0,02 dolar düzeyinde yer alıyor. Kripto varlığı son 7 günde %0,2 ve bir ayda %15’ten fazla kıymet kaybetti.

Dogecoin (DOGE)

Piiyasa bedeline nazaran en büyük meme kripto para ünitesi olan Dogecoin (DOGE) de son piyasa gerilemesinden büyük ölçüde etkilendi. Buna nazaran geçtiğimiz ay piyasa pahasında 2,2 milyar doların üzerinde kıymet kaybetti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Önümüzdeki Hafta Satın Alınacak 5 Altcoin 4

Ancak, yapay zeka (AI) sohbet botu Google Bard’a nazaran, meme coin bir sonraki boğa piyasasında 0,2 dolara kadar değerli bir yükselişe şahit olacak. Bununla birlikte, AI botu, bu türlü bir dalgalanma mümkünlüğünün büyük ölçüde daha fazla işletmenin DOGE’yi ödeme olarak kabul etmeye başlamasına bağlı olduğunu vurguladı. Altcoin DOGE son 24 saat içinde %1,6 düşüşle 0,06 dolara geldi. Buna nazaran haftalık bazda %0,17’ye ve aylık bazda yaklaşık %21’e geriledi.

Hedera (HBAR)

Son olarak, altcoin Hedera (HBAR) Ağustos 2023’te manşetlere çıktı. Şöyle ki, blockchain projesi, bir karbondioksit emisyon izleme sistemi geliştirmek için otomotiv devleri Hyundai ve Kia ile kilometre taşı iştiraklerini duyurdu. Yaklaşan tahlil, hem araba şirketlerinde hem de iş ortaklarında emisyonları kaydetmeyi amaçlıyor. Başarılı olması halinde bu paydaşlık kıymetli. Hedera blockchain’in ve lokal token HBAR’ın giderek daha fazla benimsenmesine yol açacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Önümüzdeki Hafta Satın Alınacak 5 Altcoin 5

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Kripto para ünitesi yazıyı yazarken %3,3’ün üzerinde düşüşle 0,06 dolara geriledi. Geçtiğimiz hafta, token üstte belirtilen olumlu gelişmeler üzerine %3,7 ve %14’ün üzerinde artış gösterdi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap