Önümüzdeki Hafta LUNC ve Bu 2 Coin Kazananlardan Olabilir!

Önümüzdeki Hafta LUNC ve Bu 2 Coin Kazananlardan Olabilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Önümüzdeki Hafta LUNC ve Bu 2 Coin Kazananlardan Olabilir!

2023 sona ererken, Bitcoin 44.000 dolar düzeyinin üzerindeki gücünü koruyarak yılın olumlu bir formda sona ermesi için gerekli ortamı hazırlıyor. Bu yükseliş eğilimi, birkaç altcoinin aylık dirençlerini kırdığı altcoin dalını de etkiliyor. Ayrıyeten, meme coinler son günlerde sağlam bir artış yaşadı. Analist Shayan Chowdhury’e nazaran bilhassa Bonk, Terra Luna Classic (LUNC) ve Cardano üzere coinler kilit direnç düzeylerini aşarak trendin devam etme potansiyeline işaret etti.

Altcoin piyasa kıymeti birikim düzeyinin üzerinde

Altcoin piyasa pahası üzerine yapılan teknik bir tahlil, 2022’ye kadar uzanan bir birikim aralığından kıymetli bir kopuş olduğunu gösteriyor. Tahlil, grafikte 723 milyar dolarlık bir piyasa bedeline sahip olan altcoinlerin şu anda bir “yeniden test” kademesinde olduğunu gösterdi. Bu kademe, son döngünün modelini takip ederse, çoklukla “altcoin sezonu” olarak isimlendirilen altcoin piyasalarında kıymetli büyümenin bir sonraki kademesini potansiyel olarak tetikleyebilir.

BTC Piyasası: Önümüzdeki Hafta LUNC ve Bu 2 Coin Kazananlardan Olabilir! 1

Analiz, altcoinlerin piyasa bedelinin 2024 yılında muhtemelen 1,8 trilyon doları aşarak yeni doruklara ulaşabileceğini öne sürüyor. Lakin, bu tekrar test basamağının başarılı olamaması ve piyasanın yine birikim basamağına geçmesi ihtimali de var. Bu türlü bir gelişme mevcut tahlili geçersiz kılacak ve beklenen altcoin dönemini geciktirebilecektir.

İzlenecek birinci altcoin: BONK

Son 30 gün içinde BONK fiyatı, artan alım talebi nedeniyle %700’ün üzerinde kayda bedel bir artış gösterdi. Şu anda momentum, reddedilmelere karşın yeni doruklar oluşturmaya devam ettikleri için alıcıların lehine. Boğalar muhtemelen daha fazla itme yapacak ve 0.000015 dolarlık acil direnci kıracak. Bunu başarmak, Bonk fiyatında değerli bir artışa yol açabilir ve potansiyel olarak önümüzdeki hafta yeni bir doruğa ulaşabilir. Öte yandan, 20 günlük Üstel Hareketli Ortalamanın (EMA) altına düşülmesi kâr alma eğilimine işaret edeceğinden, düşüş yükselişten daha süratli olacaktır.

BTC Piyasası: Önümüzdeki Hafta LUNC ve Bu 2 Coin Kazananlardan Olabilir! 2

LUNC tahlili: yükseliş umudu var

LUNC fiyatı son vakitlerde yatırım yapmak için karlı bir fırsat olabilecek bir düzeltme modunu tetikledi. RSI hala 65 düzeyinde orta çizginin üzerinde tutunduğundan, analistlere nazaran önümüzdeki hafta yükselişin geri dönüşü için bir umut var. Boğalar üst taraflı ivmeyi tekrar canlandırmaya çalışacak ve 0,000126 doları savunurlarsa fiyatı 0,00028 dolarlık temel dirence gerçek gönderecekler. Bu fiyat noktası ayıların güçlü satış gayretlerine neden olabilir. Dayanağın yakınında bir kırılma, satış baskısını güçlendirecek ve alıcılar piyasadan çıkarsa düşüş eğilimini doğrulayacaktır.

BTC Piyasası: Önümüzdeki Hafta LUNC ve Bu 2 Coin Kazananlardan Olabilir! 3

Cardano tahlili: Sırada neler var?

Cardano, 0,40 dolar direncini aştığından beri güçlü bir performans sergiliyor. Alıcılar fiyatı 0,65 dolara kadar yükseltti fakat artan düşüş konumları nedeniyle ilerlemeye devam edemedi. Gözlemlenmesi gereken bir sonraki kayda paha direnç düzeyi 0,69 dolar. Bununla birlikte, RSI’nın çok alım durumu, kısa vadede küçük bir düzeltme yahut bir istikrar periyodu potansiyeline işaret ediyor. Boğalar mevcut düzeye yakın konumlarını korurlarsa, önümüzdeki hafta 0,89 dolara yükseliş için yer hazırlayabilir.

BTC Piyasası: Önümüzdeki Hafta LUNC ve Bu 2 Coin Kazananlardan Olabilir! 4
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap