Öncü Borsanın Analisti: Bu 4 Altcoin Bitcoin’i Sollayacak!

Öncü Borsanın Analisti: Bu 4 Altcoin Bitcoin’i Sollayacak!

Paylaş
BTC Piyasası: Öncü Borsanın Analisti: Bu 4 Altcoin Bitcoin’i Sollayacak!

Önde gelen kripto para borsalarından E-Toro’nun bir analisti en büyük kripto para olan Bitcoin’i geride bırakacağına inandığı 4 altcoin projesi hakkında açıklamalarda bulundu. Analist Josh Gilbert, 2022’de Bitcoin’den daha iyi performans gösterme potansiyeline sahip olan coinleri şöyle sıraladı: MATIC, DOT, LINK ve SOL. Detaylar Kriptokoin.com’da.

BTC Piyasası: Öncü Borsanın Analisti: Bu 4 Altcoin Bitcoin’i Sollayacak! 1

Bu dört altcoin hangileri

Gilbert’e göre, iyi bir potansiyele sahip altcoin projelerinden biri Polygon (MATIC). Gilbert’e göre, MATIC’in büyük ilgi görmesinin arkasında yatan sebeplerden biri onun oldukça düşük olan işlem ücretleri. Yüksek hızı ise diğer bir faktör olarak karşımıza çıkıyor. Şu anda Polygon, 12,2 milyar dolar piyasa değerine sahip en büyük 14. kripto para. MATIC, yazım sırasında yaklaşık %5 düşüş ile 1.52 dolardan işlem görüyor.

Dünyanın en hızlı blockcahinlerinden biri konumunda olan ve Ethereum’un rakibi olarak nitelenen Solana Gilbert’in listesindeki altcoinlerden. Solana NFT alanında ivme kazandı. Solana 2021’de etkileyici bir şekilde yükseldi, ancak 2022’de en yüksek seviyesinden yüzde 57 düşüşle sert bir düzeltme gördü. Analiste göre Solana’nın potansiyeli içinde bulunduğumuz yılda sürecek. 34,8 milyar dolar piyasa değeri ile Solana, 7. en büyük kripto para konumunda CoinMarketCap verilerine göre, son 24 saatte yüzde 9 düşen Solana, geçen haftadan  bu yana yüzde 14 arttı.

BTC Piyasası: Öncü Borsanın Analisti: Bu 4 Altcoin Bitcoin’i Sollayacak! 2

Analistin listesindeki diğer bir altcoin Polkadot (DOT). Altcoin, parachain adı verilen çeşitli birbirine bağlı, uygulamaya özel alt zincirleri desteklemek için tasarlanmış bir blockchain ağıdır. Ek olarak, kripto varlığı, Polkadot ağının Ethereum ve Bitcoin gibi diğer ekosistemlerle etkileşime girmesine izin verecek köprüleri etkinleştirmeye çalışıyor. Bu aynı zamanda tokenlerin merkezi bir borsa olmadan takas edilmesine de izin verecektir. Gilbert “Merkeziyetsiz finans daha fazla ivme kazandığı için 2022’de Blockchain’leri birleştirmek çok önemli olacak” diyor.

BTC Piyasası: Öncü Borsanın Analisti: Bu 4 Altcoin Bitcoin’i Sollayacak! 3

Popüler altcoin projesi Chainlink (LINK) analistin listesindeki diğer bir proje. Kripto varlığı Ethereum üzerine kurulu ve bir ERC-20 tokenidir.  LINK’in sahip olduğu ekosistem, karmaşık akıllı sözleşmeler ve harici veriler, ödeme yöntemleri ve olaylar arasındaki güvenli etkileşimini destekler. Analiste göre, Chainlink iyi bir potansiyele sahip, çünkü LINK, DeFi aracılığıyla geleneksel finansta devrim yapmak istiyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap