Notunuzu Alın! Boğa Devrinde Bu 3 Altcoin’e Para Yağabilir

Notunuzu Alın! Boğa Devrinde Bu 3 Altcoin’e Para Yağabilir

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Notunuzu Alın! Boğa Devrinde Bu 3 Altcoin’e Para Yağabilir

Bitcoin ve altcoin dünyasında herkes boğa dönemine hazırlık yapıyor. Birden fazla yatırımcı kripto para ünitelerini araştırıyor. Üç kripto para ünitesi için kıymetli değerlendirmeler var. Ayrıntılara bakalım

Altcoin Chainlink geliştirme faaliyeti artıyor

Geçtiğimiz üç yıl içinde altcoin Chainlink’in geliştirme faaliyeti istikrarlı bir formda arttı. Buna nazaran blockchain geliştirici iştiraki açısından Polkadot, Kusama ve Cardano ile birlikte en üst sıralara yükseldi. Geliştirme faaliyetlerindeki bu artış dikkat çekiyor. Buna nazaran Chainlink’in fiyatındaki son toparlanmaya katkıda bulunmuş üzere görünüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Notunuzu Alın! Boğa Devrinde Bu 3 Altcoin’e Para Yağabilir 1

Altcoin LINK, Pazartesi gün içi en düşük düzeyinden yaklaşık %4’lük bir tırmanışa tanıklık etti. Buna nazaran yazıyı yazarken 6 dolarlık düzeye ulaştı. Bir kripto istihbarat izleyicisi olan Santiment, Chainlink’in geliştirme faaliyetinin onu başka önde gelen kripto para ünitelerinin yanı sıra en yüksek geliştirme iştirakine sahip varlıkların ön saflarına ittiğini belirtti.

Santiment verileri

Santiment’in birinci 10 kripto para ünitesi projesindeki geliştirme faaliyetlerine ait tahlili dikkat çekiyor. Ayrıyeten değerli bir noktaya vurgu yapıyor. Buna nazaran altcoin Chainlink’in blockchain ağında yaptığı dengeli güncellemelerin yararı var. Buna nazaran LINK’in fiyatındaki toparlanma için bir katalizör misyonu gördüğünü ortaya koyuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Notunuzu Alın! Boğa Devrinde Bu 3 Altcoin’e Para Yağabilir 2

Daha evvel 20 Temmuz’da başlayan düşüş eğilimine karşın, Chainlink platformunda devam eden geliştirme çalışmaları olumlu bir fiyat yörüngesine katkıda bulunuyor. Ek olarak, merkezi borsa platformlarındaki LINK token arzı nispeten sabit kalıyor.  Bütün bunlar altcoin üzerinde en az satış baskısı olduğunu gösteriyor.

Altcoin Optimism dikkat çeken seviyede

Altcoin Optimism’in fiyatı 1,33 dolarlık kritik direnç düzeyine yaklaşıyor. Ayrıyeten 50 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) ve fiyat hareketinden gelen sinyaller bir toparlanma muhtemelliğine işaret ediyor. Lakin, mevcut faal adresler öncelikle çıkarlar ve kayıplar ortasında gezinen yatırımcılardan oluşuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Notunuzu Alın! Boğa Devrinde Bu 3 Altcoin’e Para Yağabilir 3

Son güncelleme prestijiyle Optimism’in fiyatı 1,33 dolardan süreç görüyor. Öteki taraftan 1,33 dolarlık kilit direnç düzeyinin çabucak altında yer alıyor. Bu düzeyin başarılı bir halde aşılması ve takviyeye dönüştürülmesi, üst istikametli bir ivmeyi tetikleyecek. Buna nazaran altcoin OP’yi 50 günlük, 100 günlük ve 200 günlük EMA’ları dayanak olarak geri almaya itecek. Öbür taraftan fiyat 1,66 dolar ve ötesinde bir amaç fiyata yol açacak.

Aşağı istikametli hareket riski

Ancak, başarısız bir kırılma riski var. Bu durum üç aylık takviyesi 1,06 dolarda test etmek için bir geri çekilmeyle sonuçlanacak. Bu takviye düzeyinin kaybedilmesi yükseliş tezini geçersiz kılacak. Ayrıyeten yatırımcıların ziyan etmesine yol açacak. Temel tasa, etkin adreslerin bileşiminde yatıyor. Başka taraftan yatırımcıların kıymetli bir kısmı altcoin OP‘lerini ne değerli bir kâr ne de ziyanda olmadıkları fiyat düzeylerinde tutuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Notunuzu Alın! Boğa Devrinde Bu 3 Altcoin’e Para Yağabilir 4

Herhangi bir fiyat toparlanması, bu yatırımcıları gelecekteki muhtemel kayıpları önlemek için satış yapmaya sevk edecek. Ayrıyeten bilhassa kısa vadeli yatırımcılar ortasında satış baskısına neden olacaklar. Neredeyse bir aydır hareket etmeyen uzun vadeli OP’nin etkilenme mümkünlüğü daha düşük görünüyor. Bu nedenle, bir toparlanma mümkün. Fakat kısa vadeli satışlar altcoin Optimism’in fiyatı için potansiyel bir risk olmaya devam ediyor.

Altcoin Stellar değerli dalgalanmalar yaşıyro

Stellar (XLM) son aylarda değerli fiyat dalgalanmaları yaşadı. Buna nazaran zirve noktasına yaklaşan bir üçgen grafik formasyonu içinde konsolide oldu. Artan toplumsal baskınlığa ve toplumsal hacme karşın, teknik göstergeler XLM için potansiyel bir düşüş trendine işaret ediyor. Mevcut fiyat, üçgenin alt sonunun altında bir kırılma mümkünlüğü ile net bir taraf eğiliminden mahrum durumda.

Ulaş Utku Bozdoğan: Notunuzu Alın! Boğa Devrinde Bu 3 Altcoin’e Para Yağabilir 5

Temel teknik faktörler ortasında Üstel Hareketli Ortalamalar (EMA) yer alıyor. Buna nazaran 100 günlük EMA 0,120 dolar dayanak sağlarken 50 günlük EMA 0,125 dolarda direnç vazifesi görüyor. İzafî Güç Endeksi (RSI) düşerek momentumun azaldığını gösteriyor. Buna nazaran bu da XLM’nin üçgenin alt hududunun altına inmeden evvel 100 günlük EMA’yı bir direnç düzeyine çevirmesine yol açıyor.

Olumlu göstergeler

Olumlu tarafta, Awesome Oscillator (AO), histogram çubuklarının olumlu bölgeye hakikat hareket etmesiyle umut vaat ediyor. Ayrıyeten yükseliş ilgisinin arttığını gösteriyor. Lakin, bir yükseliş trendini teyit etmek için altcoin XLM’nin grafik formasyonunun üst hududunun üzerine çıkması ve 0,138 doların üzerinde belirleyici bir günlük mum çubuğu kapanışı gerçekleştirmesi gerekiyor. Buna nazaran bir yükseliş senaryosunda potansiyel yararlar 0,1600 dolara gelecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Notunuzu Alın! Boğa Devrinde Bu 3 Altcoin’e Para Yağabilir 6

Bu teknik göstergelere karşın, toplumsal metrikler dikkat çekiyor. Altcoin XLM’nin artan toplumsal baskınlığı ve toplumsal hacmi ile artan popülaritesine işaret ediyor. Bu durum yükseliş momentumunda potansiyel bir artışa işaret ediyor. Ayrıyeten bu durum btcpiyasasi.com olarak baktığımızda kripto para ünitesinin üst taraflı hareketini destekliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap