Not Alın: Bu Hafta 2 Yeni Altcoin Çıkış Yapıyor!

Not Alın: Bu Hafta 2 Yeni Altcoin Çıkış Yapıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Not Alın: Bu Hafta 2 Yeni Altcoin Çıkış Yapıyor!

Web3 toplumsal uygulaması Tipcoin ve Telegram Bot projesi Banana Gun, bu hafta kendi kripto paralarını piyasa sürmeye hazırlanıyor. Altcoin projeleri, merkezi borsa listeleri için görüşmeleri sürdürüyor.

Bu hafta 2 yeni altcoin piyasaya adım atacak

Bugün Telegram Bot projesi Banana Gun, toplumsal platformda BANANA’nın 12 Eylül’de çıkış yapacağını duyurdu. Token mukavelesi Telegram’daki resmi duyuruda yayınlanacak. Ek olarak, likidite/toplam tavan oranı %25 olan 195.000 dolar bedelindeki 300.000 tokenden, %38 olan 309.000 dolar pahasındaki 500.000 tokene yükseldi. Yeni eklenen altcoin ölçüsü rezerv hazinesinden gelecek.

9 Eylül’de Banana Gun, ön satışını tamamladığını duyurmuştu. Altcoin takımı, önümüzdeki hafta başında merkezi borsa yer alabileceklerini söyledi.

Tipcoin, TIP için tarih verdi

Bir başka duyuruda Web3 toplumsal uygulaması Tipcoin, toplumsal platformda token TIP’i önümüzdeki Çarşamba yayınlayacağını bildirdi. Salı gününden evvel token iktisadı, likidite ve mukavele detaylarını tanıtan bir makale yayınlayacağını duyurdu. Tipcoin, kullanıcıların içerik oluşturmaya katılmasına ve tweet’ler, alıntılar vb. aracılığıyla puan Tokenları kazanmalarına imkan sağlar. Altcoin, Twitter’a dayalı yeni bir toplumsal proje olarak çıkış yapıyor

TipCoin, Ethereum kullanan bir ERC-20 tokendir. Tıpkı vakitte, kullanıcıların başka Twitter kullanıcılarına içerikleri ve iştirakleri için bahşiş vermelerini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sistem son derece kolaydır. Kullanıcılar tweet atarak yahut @tipcoineth ve TIP’ten bahsederek karşılık vererek puan toplarlar.

Binance, bu altcoin için kaldıraç oranlarını değiştiriyor

Bu ortada Binance, PERPUSDT U kaldıraç oranlarını tekrar ayarlayacağını duyurdu. PERPUSDT U marjlı kontrat fonlama oranı tavan çarpanı 0,75’ten 1’e çıkarıldı. Bu altcoin yatırımcılarının artık PERP ile daha büyük durumlar alabileceği manasına geliyor.

BTC Piyasası: Not Alın: Bu Hafta 2 Yeni Altcoin Çıkış Yapıyor! 1

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere PERP, bu hafta öneli kurumsal yatırımlara şahit oldu. Ünlü altcoin yatırımcısı DWF Labs, 8 Eylül’de Binance’ten 109.000 dolar pahasında 100.000 PERP satın aldı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap