Not Alın: Boğa Grafikleri Üreten 8 Altcoin Aşikâr Oldu!

Not Alın: Boğa Grafikleri Üreten 8 Altcoin Aşikâr Oldu!

Paylaş
BTC Piyasası: Not Alın: Boğa Grafikleri Üreten 8 Altcoin Aşikâr Oldu!

Kripto piyasası son haftalarda her zamankinden daha temkinli. Piyasa günlerdir sert bir hareket yapmadan düşük likiditeyle yatay ilerliyor. Bu yazıda, yakın tarihli duyurularla harekete geçen 8 altcoin’i ve Blockchain dünyasından son gelişmeleri bulabilirsiniz.

22 Mayıs haftasında değerli haberleri bekleyen altcoin’ler

Render Token (RNDR)

RNDR, %30 artışla geçen haftanın en çok kazananlarından biriydi. Bunun nedeni muhtemelen Apple’ın merakla beklenen Mixed Reality (MR) sanal gözlüklerini piyasaya süreceğini duyurması. Bu duyuru Render Token’i bilhassa ilgilendiriyordu. Beklentilere nazaran RNDR projesi, metaverse’de kullanılan grafik sürece ünitesi (GPU) uygulamaları için bir merkez olacak.

BTC Piyasası: Not Alın: Boğa Grafikleri Üreten 8 Altcoin Aşikâr Oldu! 1

Bir metaverse coin olarak RNDR, daha fazla geliştiricinin ve kullanıcının Apple’ın MR ekosistemindeki uygulamalar için ağa akın ettiğini görebilir. RNDR, geçen hafta yaklaşık 1,86 dolar bölgesinde süreç görüyordu. Şu anda son artışla birlikte yaklaşık 2,52 dolardan süreç görüyor.

Synthetix (SNX)

SNX, muhtemelen PEPE’yi ekosistemine ekleyecek bir teklif nedeniyle, fiyat açısından %10’dan fazla bedel kazandı. Synthetix Güzelleştirme Teklifleri (SIP) 2014 ve 2015, PEPE’nin de ortalarında bulunduğu birden fazla yeni kripto para ünitesini ekosisteme ekliyor.

PEPE, Mayıs ayının birinci haftasında yedi kattan fazla paha kazanan tanınan bir meme coin. Bir kurbağa mem’ine dayanan token, kripto topluluğunun dikkatini çekti. Analistler, PEPE’nin Synthetix’e eklenmesiyle SNX’in daha alımlı hale geleceğini söylüyor. Bu da SNX fiyat artışına katkıda sağlıyor. Geçen hafta 2,09 dolardan süreç gören SNX, şu anda 2,50 doların üzerinde.

Mask Network (MASK)

Mask Network (MASK), büyük olasılıkla takımın The Open Network’e (TON) yatırım yaptığını açıklaması nedeniyle %13 arttı. TON, çeşitli Blockchain ağlarını açık bir ağda birleştirmeye odaklanmıştır. Bir vakitler Telegram’ın öncülük ettiği açık kaynaklı bir platformdur. Mask Network artık TON’un teknolojilerini daha derinlemesine entegre etmeye odaklanacak ve yatırımı, merkezi olmayan toplumsal ağını daha da geliştirmeye gidecek.

MASK, geçen hafta 3,84 dolar değerindeyken şu anda 3,98 dolarda. Hafta boyunca yavaşça yeni alıcılarını topladı.

Injective (INJ)

Injective (INJ), muhtemelen metaverse için NFT’ler başlatmak üzere Dvision ile bir işbirliğini ifşa ettiği için %11 arttı. Sürpriz olarak gelen duyuru, metaverse’de oluşturulan öğeler için Injective başlatma mukavelelerini içerecek.

Ürün, kullanıcıların NFT varsayım pazarlarına katılmasına müsaade verecek. Ayrıyeten Injective’in Dvision Network üzerindeki portalı aracılığıyla oyunlaştırılmış tecrübelere erişim sağlayacak.

XRP (XRP)

XRP geçen haftaya nazaran yaklaşık %10 bedel kazandı. Bunun nedeni, SEC ile yasal savaşta elde ettiği üstünlüğe dayanıyor.

En son Ripple, Ether’in bir menkul değer olmadığını söyleyen eski SEC Corporation Finans Kısmı yöneticisinin taslakları ve e-postaları ile mahkeme evraklarını kabul edilebilir kılma savaşını kazandı. Dokümanların kabulü, davayı Ripple’ın lehine çevirmeye yardımcı olacak. Btcpiyasasi.com olarak SEC-Ripple davasından son gelişmelere bu yazıda yer verdik.

Teknik tahliller bu 3 altcoin’de yeşil ışık yakıyor

Altcoin Sherpa, dün bir tweet aracılığıyla altcoin piyasasından kısa vadede %20-50 ortasında çıkar beklediğini paylaştı. Analist, bunlara örnek olarak Arbitrum (ARB), Sui (SUI) ve Blur (BLUR) ismini verdi. Bununla birlikte, potansiyel karlarına ulaştıktan ‘düzeltme’ ihtimalinin hala masada konusunda uyardı.

ARB, SUI ve BLUR fiyatlarının mevcut fiyat hareketlerine bu sayfadan göz atabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap