Nam Salan Analist Ralli Bekliyor! Bu 7 Altcoin İzlenmeli!

Nam Salan Analist Ralli Bekliyor! Bu 7 Altcoin İzlenmeli!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist Ralli Bekliyor! Bu 7 Altcoin İzlenmeli!

Popüler bir kripto analisti 3 altcoin için ralli öngörüyor. Analist Mark Brennan ise 5 altcoin için üst istikametli daha fazla şey olabileceğini düşünüyor. Son olarak, Analist Akash Girimath’a nazaran, DOGE’nin bu düzeyin %25 üzerinde ralli yapması olası.

Usta analist bu 3 altcoin için raliller öngörüyor

Analist Michaël van de Poppe, Ripple (XRP), Chainlink (LINK) ve Polygon (MATIC) dahil olmak üzere bir avuç altcoin için yükselişin devam edeceğini varsayım ediyor. Analist, XRP’nin yükseliş ivmesini yine kazanmadan evvel muhtemelen 0,65 dolar civarında daha derin bir geri çekilme bekliyor. Van de Poppe’ye nazaran, düşüşü takip eden rallinin XRP’yi 0,90 dolara kadar yükseltmesi mümkün. Analist, “Mega hareket. Scalping için 0,65-0,69 dolar aralığıyla ilgileniyorum. Bu yükseliş gerçekleşirse, muhtemelen akabinde yeni bir yükseliş yaşayacağız,” diyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist Ralli Bekliyor! Bu 7 Altcoin İzlenmeli! 1Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Analist daha sonra oracle ağı Chainlink’ bakıyor. Van de Poppe, altcoin’in 6 dolarlık dayanağı geri kazanmasının akabinde LINK’in bedelinde büyük bir artış öngörüyor. Bu bağlamda analist, “Şimdiye kadar Chainlink için çok âlâ. 6 doların üzerinde tutunması gerekiyor,” diyor. Analisti grafiğine nazaran varsayımı, LINK’in 16 dolara kadar yükseleceği tarafında.

Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist Ralli Bekliyor! Bu 7 Altcoin İzlenmeli! 2Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Analistin radarındaki son altcoin ise Blockchain ölçeklendirme tahlili Polygon. Van de Poppe’a nazaran MATIC, bir sonraki yükselişine başlamadan evvel muhtemelen 0,75 dolar kadar düşecek. Bu bahiste analist, “Bu hususta iki ilgi alanı var. Agresif bir yaklaşımla 0,79-0,80 dolara ilgi duyarım. Muhafazakâr yaklaşım, 0,75 dolarla ilgilenirim. Muhtemelen bu üst istikametli ivme ile işimiz bitmedi,” açıklamasını yapıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist Ralli Bekliyor! Bu 7 Altcoin İzlenmeli! 3Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Bu altcoin’ler için üst istikametli daha fazla şey olabilir

Ethereum (ETH) fiyat analizi

Ethereum’un fiyat hareketi, %60’ın üzerinde yararla yükselen öbür kripto varlıkları üzere ikna edici olmadı. ETH, fiyat reddedildiği için 2.000 doların üzerine çıkamadığı için çok fazla aralık hareketi ile uğraş etti. Bu bölgede daha fazla short durum olduğu için 2.020 dolar bölgesi birçok satıcının ilgi alanı olmaya devam ediyor. ETH için 2.020 dolar bölgesinin üzerinde bir kırılma ve kapanış, ETH’nin 2.200 dolar yahut 2.500 dolara kadar yükseldiğini görebilir.

Alıcıların dikkat etmesi gereken kilit alanlar ortasında long bir konumun açılabileceği 1.800 dolar yahut short bir giriş konumu için 2.020 dolar bulunuyor. 1.860 dolarlık 50 Üstel Hareketli Ortalama (EMA) long konumlar için süreksiz takviye. Bu bölgenin altında bir kırılma, 1.800 dolarlık temel dayanağı yine test etmesi manasına gelir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist Ralli Bekliyor! Bu 7 Altcoin İzlenmeli! 4

Ripple’ın zaferinin akabinde XRP fiyat analizi

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere Ripple SEC’e karşı açtığı davayı kazandı. Haber, bu en yeterli kripto varlığı için bir katalizör olarak geldi. Zira XRP fiyatı azalan üçgeninden çıktı ve fiyat 0,93 dolara yükseldi. Ayrıyeten, 12 saatten kısa bir müddette % 80’in üzerinde yeni bir yıllık tepe yarattı. Âlâ bir gelişme olarak gelen bu haberle birlikte, fiyat âlâ göründüğü, 0,55 doların üzerinde tutundu. Ayrıyeten, birçok alıcı için bir dayanak bölgesi olarak hareket etti. Bu yüzden, bu hype devam edererse XRP’nin 1 dolara daha fazla yükselmesi mümkün.

Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist Ralli Bekliyor! Bu 7 Altcoin İzlenmeli! 5

Cardano (ADA) fiyat analizi

ADA’nın fiyatı haftalardır 0,40 doların üzerinde çok fazla fiyat hareketi göstermekte zorlanıyor. Zira ADA’nın fiyatı 0,35 ve 0,40 dolar düzeylerinde güçlü bir dirençle karşı karşıya. Bu da fiyatın yükselmesini engelliyor. ADA’nın fiyatı 0,40 doların üzerine çıkar ve bu bölgelerin üzerinde kapanırsa, 0,60 dolarlık bölgenin boğalar tarafından kısa müddette geri alındığını görebiliriz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist Ralli Bekliyor! Bu 7 Altcoin İzlenmeli! 6

Shiba Inu (SHIB) fiyat analizi

SHIB, sağlam bir portföy oluşturmaya yardımcı olma potansiyeline sahip. SHIB’nin fiyatı, fiyatı 0,000006 dolara düştüğü için çok fazla fiyat hareketi göstermekte zorlandı. Lakin, fiyat bu bölgeden 0,000008 dolar a yükseldi. SHIB’nin fiyatı, yükselmek için 0,0000820 dolarlık dirençle karşılaştı. Bu yüzden, yükselen bir üçgen oluşturdu. SHIB fiyatı için 0,00000820 dolar ve 0,00000990 doların üzerinde bir kırılma ve kapanış, SHIB fiyatının 0,000012 dolara yükselmesine yardım edebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist Ralli Bekliyor! Bu 7 Altcoin İzlenmeli! 7

DOGE fiyatı kırılmaya yaklaşıyor

Dogecoin fiyatı yaklaşık 40 gündür 0,0712 ila 0,108 dolar aralığının altında konsolide oluyor. Awesome Osilatör sıfır çizgisinin üzerine çıkmayı başardı. Ayrıyeten, Nispi Güç Endeksi (RSI) de 50’de ortalama düzeyin üzerine çıktı. Bu u işaretler yükseliş momentumunun artmakta olduğunu gösteriyor. Son olarak, Wave Eğilimi göstergesi de sıfır çizgisinin üzerine çıkmayı başardı. Ayrıyeten, potansiyel bir yükseliş geçişi yolda. Bu nedenle, yatırımcıların bir kırılmaya yaklaşan altcoin fiyatını yakından takip etmeleri gerekiyor.

Günlük ya da daha yüksek bir vakit diliminde 0,0712 dolarlık mahzurun bir dayanak tabanına kararlı bir biçimde çevrilmesi bir boğa rallisini tetikleyecektir. Kısa vadeli amaç 0,08 dolarlık satış tarafı likiditesini içeriyor. İkinci amaç, üstte bahsedilen aralığın orta noktası olan 0,0896 dolar olacaktır. Bu hareket, toplamda DOGE fiyatı için %25,77’lik bir çıkar oluşturacaktır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist Ralli Bekliyor! Bu 7 Altcoin İzlenmeli! 8DOGE 1 günlük grafik

Öte yandan, Dogecoin fiyatı 0,0712 dolar direnç düzeyinde reddedilirse, 0,642 dolar dayanak tabanını etiketlemek için % 11,50 geri çekilebilir. Bu takviye bariyerinin kırılması daha düşük bir taban oluşturacak ve yükseliş tezi geçersiz olacaktır. Bu türlü bir durumda altcoin fiyatının 0,0539 dolar düzeyini tekrar ziyaret etmesi mümkün.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap