Nam Salan Analist, İzlediği 4 Altcoin İsmini Verdi!

Nam Salan Analist, İzlediği 4 Altcoin İsmini Verdi!

Paylaş
BTC Piyasası: Nam Salan Analist, İzlediği 4 Altcoin İsmini Verdi!

Yakından takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe, hafta sonu takip edeceği 4 altcoin paylaştı. Fiyat kestirimleri, kritik destek/direnç düzeyleri ve uzun vadeli beklentileri şu şekilde…

Michaël van de Poppe, altcoin piyasasındaki yeni fırsatlara dikkat çekti

ATOM, TRIAS, XCAD ve WLD, Poppe’nin radarında yer alan en son kripto paralar oldu. Bu hafta güçlü bir çıkış yapan Worldcoin (WLD), analiste nazaran 2 dolar bölgesinde long durum fırsatları sunuyor.

Worldcoin (WLD)

Open AI’dan Sam Altman tarafından kurulan Worldcoin, 24 Temmuz doruğundan %70’den fazla paha kaybetti. Fiyatı şu anda 2.39 dolar bölgesine süreç görüyor. Poppe, 2.23 doların kırılması durumunda, 2 dolar bölgesine long konum arayacağını söylüyor.

Bu ortada, Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, kripto tahlil şirketi Kaiko analistleri fiyatın 3 aya kadar 2 dolar bölgesine süreç görebileceğini varsayım ediyor.

XCAD Network (XCAD)

Piyasa bedeline nazaran 331. sırada yer alan XCAD, bu hafta üstün performansıyla dikkat çekti. XCAD şu anda tüm vakit dilimlerinde çift haneli çıkar yazdırıyor.

BTC Piyasası: Nam Salan Analist, İzlediği 4 Altcoin İsmini Verdi! 1

Son durumda XCAD, son 24 saate nazaran %8 yükseldiği 1.40 dolar bölgesine süreç görüyor. Poppe’ye nazaran 1,5 ve 2 dolar dirençlerinin akabinde sıradaki maksat 4-6 bölgesine olacak. Tahlillerine nazaran:

En düşük düzeylerdeki büyük yükseliş eğilimi, trendi bilakis çevirdiğimizi gösteriyor. Fiyat o vakitten beri 2 kattan fazla yükseldi. Birinci gerçek direnç 1,50 dolarda. 2 doların akabinde sırada 4-6 dolar olacak.

Trias Token (TRIAS)

TRIAS, Poppe’nin radarında yer alan az bilinen altcoin projelerinden biriydi. Fiyatı şu anda gün içi %4,5 artışla 3.86 dolardan süreç görüyor. Analiste nazaran boğaların sıradaki maksadı 4,50 dolar olacak. Poppe teknik grafiğin boğa sinyalleri vermeye devam ettiğini söylüyor:

TRIAS için oyun planım kolay. Uzun vadeli takviyeden büyük bir sıçrama bekliyorum. Bu alan etrafında yine test, 4,50 dolara hakikat bir tetikleyici olacak. Yükseliş trendinin devam etmesi açısından hala yükseliş var.

Cosmos (ATOM)

Listenin dikkat çeken isimlerinden ATOM, hafta boyunca piyasa eğilimine eşlik etti. Üstteki altcoin’lerin bilakis, tüm vakit dilimlerinde yatay hareketlerini sürdürdü. Fiyatı şu anda 9 dolar bölgesinin üzerinde süreç görüyor. Poppe, sıradaki fırsatlar için şunları söylüyor:

10.50 doların üzerinde ilgileniyorum. Ayrıyeten, 8 dolardan long konum almak isterim.

Poppe ayrıyeten kripto yatırımcılarını heyecanlandıran iddialara de yer verdi. Sıradaki boğa piyasasının yakın olduğunu ve mevcut düzeylerin fırsat olduğundan bahsetti:

Yaklaşan boğa döngüsüne hazır olun. Üstün süratli olacak ve hayatınızı değiştirebilir. Öğrenmeye devam edin, maharet oyununuzu geliştirin, çıkarlarınızı ve paranızı birleştirin ve bundan en yeterli biçimde yararlanın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap