Nam Salan Analist: Bu Metaverse Coin’in Geleceği Parlak!

Nam Salan Analist: Bu Metaverse Coin’in Geleceği Parlak!

Paylaş
BTC Piyasası: Nam Salan Analist: Bu Metaverse Coin’in Geleceği Parlak!

Facebook’un Meta olarak yeniden markalaşmasının etrafındaki hype, kripto para piyasasının metaverse coin ve oyunlarını 2021’ın en sıcak trendi haline getirdi. The Sandbox (SAND) ve Decentraland (MANA) ise piyasanın hacim devleri. Popüler bir Youtube analistine göre Enjin’in (ENJ) sıradaki yıldız olabilir. Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarını aktarıyoruz…

Enjin (ENJ) metaverse coin liderlerine yetişiyor

Popüler Youtube kanalı Coin Bureau’nun analisti “Guy”, Ethereum tabanlı bir metaverse oyunu için uzun vadeli yükseliş tahminini paylaşıyor. Yeni videoda analist, akıllı sözleşme yeteneklerine sahip, birbirine bağlı, Blockchain tabanlı oyun platformu Enjin Coin’i (ENJ) yakından izlediğini söylüyor. Guy, ENJ’nin tekil bir varlık tarafından tetiklenen bir çökmeye karşı daha az duyarlı hale getirdiğini söylediği geniş token dağılımının altını çiziyor:

Etherscan’a göre, şu anda ENJ’yi tutan 162.000’den fazla benzersiz adres var. Bu, 100.000’den fazla benzersiz sahibine ve şu anda Enjin’in iki katından fazla piyasa değerine sahip olan The Sandbox (SAND) ile karşılaştırıldığında, önemli ölçüde daha geniş bir token dağılımı. Tüm bunlar, Enjin’in token arzının sınırlı sayıda cüzdanda yoğunlaşması anlamına geliyor. Bu, daha büyük bir cüzdanın orantısız miktarda ENJ almasını ve ardından onu boşaltmasını potansiyel olarak zorlaştırıyor.

BTC Piyasası: Nam Salan Analist: Bu Metaverse Coin’in Geleceği Parlak! 1

Analist ayrıca, ENJ’nin fiyat potansiyelini etkileyebilecek birçok faktör olsa da, projeyi uzun vadede yükselişe geçirecek iki yeni gelişmeye dikkat çekiyor:

ENJ fiyatının potansiyelleri, Enjin ekosisteminin Blockchain oyun ve NFT alanlarında ulaşmayı başardığı benimseme miktarına ve ayrıca kurabileceği ortaklıkların durumuna bağlı olacak. Bununla birlikte, Blockchain oyunları ve NFT’ler için çok erken günler olmasına rağmen, gelecek gerçekten Enjin, JumpNet ölçeklendirme çözümü ve Polkadot tabanlı parachain Efinity için oldukça parlak görünüyor.

Guy ayrıca, başka bir temel faktör nedeniyle Enjin Coin’in potansiyeline güvendiğini de ekliyor:

Enjin, oyun ve NFT alanında hala öncü bir güç teşkil ediyor ve yıllar içinde önde gelen mimar ve geliştiricilerden oluşan oldukça güçlü bir ekip oluşturdu. Bu bana Enjin’in uzun bir süre burada kalabileceğini düşündürüyor ve gelecekte Enjinverse’den gelecek heyecan verici gelişmeler için kesinlikle gözlerimi dört açacağım.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap