Nam Salan Analist: Bu Altcoin Pump Görebilir!

Nam Salan Analist: Bu Altcoin Pump Görebilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist: Bu Altcoin Pump Görebilir!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti olan Credible Crypto bir altcoin için varsayımlar yapıyor. Analistin son derece isabetli iddialarının olduğunu belirtelim. Analist 2017 yılında daha Bitcoin 5 bin dolar düzeylerinde iken 20 bin dolara çıkacağını belirtmişti. O yıl nitekim de BTC tepe fiyatı 20 bin dolara ulaşmıştı. Artık analistin radarında bir altcoin var.

Bitcoin’in büyük pump tahminleri

Twitter’da değerli bir takipçi kitlesine sahip Credible Crypto tekrar gündemde. Bir altcoin ile Bitcoin’e ait yükseliş görüşünü paylaştı. Buna nazaran Bitcoin için aylık mumların muhtemelen 10.000 doları aşacağı büyük bir pump öngörüyor. İyimserliğine karşın, Bitcoin fiyatının 29.100 dolara kadar düşme mümkünlüğü nedeniyle yatırımcıları sabırlı olmaları konusunda uyarıyor. Bu düşüş, BTC’nin kısa bir müddet için yaklaşık 29.064 dolara düşmesi ve akabinde yazının yazıldığı sırada 29.105 dolarda istikrar kazanmasıyla gerçekleşti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist: Bu Altcoin Pump Görebilir! 1

Bitcoin ve altcoin projelerinde kısa vadeli fiyat düşüşüne karşın Credible Crypto, yükseliş momentumundaki düşük vakit dilimi duraklamasının, daha yüksek vakit dilimlerinde Bitcoin için olumlu görünümü değiştirmediğini vurguluyor. Analist, gelecekte kıymetli ölçüde üst taraflı hareket potansiyeline olan inancını koruyor.

Altcoin Curve (CRV) için yükseliş duyguları

Analist, bir DeFi altcoin olan Curve (CRV) hakkında da optimistliğini tabir ediyor. Credible Crypto, CRV’deki birçok short konumun şu anda su altında olduğunu belirtiyor. Bu durum, varlık için potansiyel olarak daha fazla üst itmeye yol açacak bir taban oluşumu mümkünlüğünü gösteriyor. Birinci dürtüyü tamamladıktan sonra, CRV’nin 0,50 doların ortalarına kadar bir geri çekilme yaşayabileceğini belirtiyor. Öteki taraftan varlık sağlam durur ve öbür bir dürtü üretirse, bu durumun taban seviyeyi doğrulayacağını iddia ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist: Bu Altcoin Pump Görebilir! 2

Piyasa bedeline nazaran 83. sırada yer alan altcoin Curve (CRV), son 24 saatte %3,7’lik bir düşüşle yazım sırasında 0,578 dolardan süreç görüyor. Kısa vadeli düşüşe karşın Credible Crypto’nun CRV’ye olumlu bakışı var. Bu bakış, üst taraflı hareket potansiyelini ve potansiyel bir taban teyidini vurguluyor.

Kripto dünyasının analist duyarlılığı

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Credible Crypto’nun Bitcoin ve Curve (CRV) için optimist kestirimleri var. Bu iddialar kripto topluluğunda ses getiriyor. Öbür taraftan traderlar BTC’nin fiyatındaki potansiyel büyük pump hareketini hevesle bekliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist: Bu Altcoin Pump Görebilir! 3

Ancak analist, kısa vadeli bir fiyat düşüşünün beklenen üst taraflı hareketi biraz geciktirebileceğini söylüyor. Bu nedenle yatırımcılara sabırlı olmalarını tavsiye ediyor. Altcoin CRV de umut vaat ederken, piyasa gelişmeye devam ediyor. Yatırımcılar isabetli varsayımlarıyla tanıdığı Credible Crypto üzere saygın analistlerin görüşleriyle bu fırsatları pahalandırıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap