Nam Salan Analist: Bu Altcoin ‘Fantastik’ Fırsatlar Sunuyor!

Nam Salan Analist: Bu Altcoin ‘Fantastik’ Fırsatlar Sunuyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist: Bu Altcoin ‘Fantastik’ Fırsatlar Sunuyor!

Bitcoin varsayımlarıyla nam salan Credible Crypto, Ethereum (ETH) fiyatının tarihi fırsat bölgesinde süreç gördüğünü söylüyor. Tahlillerinde, altcoin fiyatının yeni bir tabanı onayladığını, artık ralli için hazır olduğunu belirtti.

Credible Crypto, altcoin piyasasının tabanı vurduğunu söylüyor

Yakından takip edilen kripto stratejisti, Ethereum’un şu anda ayı piyasasının tabanını oluşturduğuna inanıyor. Şimdiki tahlillerinde, altcoin fiyatının geçen hafta düzeltme yaptıktan sonra taban fiyatını bulduğunu söyledi. Credible Crypto, ETH fiyatı 1.440 dolar civarında kaldığı sürece ralli için uygun yeri koruyacağını belirtiyor. Analist, yükselen üçgen formasyonu eşliğinde daha yüksek düzeyleri bekliyor. Tahlillerine nazaran:

Bu son düşüşte, daha evvel Mayıs ayında oraya geri dönersek ‘harika bir satın alma’ olacağını söylediğim yüksek vakit dilimine ulaştığımızı ve bu husustaki fikrimin değişmediğini belirtmekte yarar olduğunu düşünüyorum.

Eğer BTC konusunda haklıysam, muhtemelen ETH konusunda da haklıyım ve altımızdaki yeşil bölge muhtemelen taban noktamızdı. Bu devam ettiği sürece, bu yükselen üçgen gibisi yapının fiilen işlemesini bekliyorum.

Analistin paylaştığı grafiğe nazaran, Ethereum potansiyel bir 2024 boğası öncesine kadar 1,600-2,000 bölgesinde süreç görecek. Aşağıda yeşil kutu ile belirtilen alan, BTC fiyatı 24.800 dolar bölgesini koruduğu sürece Ethereum için mutlak bir takviye tabanını tasvir ediyor. Credible Crypto, başkan altcoin için bu kopuştan sonra 4.000 dolara kadar yükseliş bekliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist: Bu Altcoin ‘Fantastik’ Fırsatlar Sunuyor! 1

Analist, BTC fiyatının bu yıl ATH yapacağına sıkı biçimde bağlı

Credible Crypto, Bitcoin’in bu yıl sona ermeden yeni bir tepe kaydedeceğini düşünen analistler ortasında. Kripto stratejisti, ETH’nin BTC’nin ayak izlerini yakından takip etmesini bekliyor:

Açık olmak istiyorum: Kısa vadede ETH/BTC’de düşüş eğiliminde olsam da (kısa vadede birçok ALT/BTC çiftinde düşüş eğiliminde olduğumu söylediğim gibi), ETH/USD’de hayli yükseliş yanlısıyım ve BTC’nin yükselişini takip eden birinci altcoinlerden biri olmasını bekliyoruz.

Bu altcoin yatırımcısı, taban yapan ETH fiyatıyla piyangoyu vurdu

Lider altcoin şu anda Credible’ın dikkat çektiği 1,400-1,600 dolar takviye tabanın çabucak üzerinde süreç görüyor. Analiste nazaran mevcut düzeyler ‘fantastik’ bir fırsat bölgesi manasına gelirken, bir GMX kullanıcı son düşüşü verimli bir halde kıymetlendirdi.

Blockchain takipçisi Lookonchain, merkezi olmayan borsa (DEX) GMX’i kullanan bir trader’ın, Ethereum’un son birkaç haftadaki fiyat hareketini hakikat bir formda varsayım ederek 1 milyon dolardan fazla kazandığını tespit etti.

Lookonchain, yatırımcının ETH fiyatı 14 Temmuz’da lokal doruğu 2.000 dolarda gezinirken short açtığını tespit etti. Daha sonra Perşembe gününün piyasa çöküşünün akabinde durumunu kapatarak yaklaşık 1 milyon dolar kar elde etti. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, kurumsal yatırımcılar süreç boyunca önder altcoin projesinden uzak durmayı tercih ediyordu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap