Nam Salan Analist Açıkladı! “Bu Altcoin’de 2x Bekliyorum”

Nam Salan Analist Açıkladı! “Bu Altcoin’de 2x Bekliyorum”

Paylaş
BTC Piyasası: Nam Salan Analist Açıkladı! “Bu Altcoin’de 2x Bekliyorum”

YouTube’da 162.000 abonesi bulunan ünlü Bitcoin ve altcoin analisti Michaël van de Poppe’den yeni görüşler var. Piyasadaki gerileme periyodunda bile orta ölçekli altcoin Injective (INJ) için kıymetli bir fiyat artışı öngörüyor. Van de Poppe’nin tahlili tarihi fiyat modellerine ve potansiyel eğilimlere dayanıyor.

Altcoin INJ’nin 15 dolara ulaşma potansiyeli

Yakın tarihli bir görüntü strateji oturumunda van de Poppe açıklamalarıyla dikkat çekiyor. Altcoin Injective’in (INJ) 15 dolara kadar kayda bedel bir artışa şahit olabileceğini öne sürüyor. Bu öngörü, altcoin’in bilhassa piyasa dalgalanmalarına karşı direnç gösterdiği devirlerdeki tarihi fiyat hareketine dayanıyor.

BTC Piyasası: Nam Salan Analist Açıkladı! “Bu Altcoin’de 2x Bekliyorum” 1

Analist, altcoin INJ’nin Mart ve Haziran aylarında gözlemlenen kalıpları yineliyor olabileceğini vurguluyor. Bu devirlerde INJ, Bitcoin (BTC) ile birlikte fiyat düşüşleri yaşamış durumda. Lakin başkan kripto para ünitesine kıyasla daha süratli bir toparlanma gösteriyor. Öbür taraftan Van de Poppe, “Injective, piyasaların trende geri döneceğinin ya da en azından bir ölçü ivme kazanacağının bir işaretidir” diyor. Van de Poppe, 30.000 dolar BTC düzeyine ulaşmanın Bitcoin’den değerli bir güç gerektirdiğini belirtiyor. Ayrıyeten bunun bir anda gerçekleşmeyebileceğini vurguluyor.

INJ’nin Etkileyici Performansı

Injective’in seyahati etkileyici bir büyüme sergiliyor. Altcoin 2022’yi 1,27 dolardan kapattı. Başka taraftan şu anda 7,42 dolara yükselerek %484’lük kayda bedel bir artış gösterdi. Varlığın tarihi performansı göz önünde bulundurulduğunda15 dolara gerçek daha fazla yükselme potansiyeli bir mümkünlük haline geliyor. Bitcoin’in piyasa durumuna baktığımızda Bitcoin son 24 saatte %1,4 düşüşle 26.095 dolar pahasında yer alıyor. Bitcoin bir gerileme yaşarken, altcoin INJ’nin büyüme potansiyeli dikkat çekiyor. Van de Poppe’nin tahlili, Injective’in eşsiz modellerinin ve esnekliğinin, piyasadaki belirsizliklerin ortasında onu olumlu bir halde konumlandırabileceğini öne sürüyor.

BTC Piyasası: Nam Salan Analist Açıkladı! “Bu Altcoin’de 2x Bekliyorum” 2

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda INJ’nin yükseliş potansiyelini tahlil etmek elbette değerli. Buna nazaran piyasa hassaslığı dalgalanmaya devam ediyor. Başka taraftan Michaël van de Poppe’nin görüşleri Injective’in potansiyeli hakkında yeni bir bakış açısı sağlıyor. Altcoin INJ’nin BTC fiyat düşüşleri sırasında toparlanmasının tarihi modeli, kuvvetli vakitlerde daha düzgün performans gösterme kapasitesine bir bakış sunuyor. INJ evvelki rallileri tekrarlarsa, 15 dolar işaretine ulaşmak nitekim de ufukta olacak. Öbür taraftan yatırımcılar, piyasa dinamikleri ortasında gezinirken altcoin’in hareketini dikkatle gözlemliyor. Ayrıyeten altcoin de kıymetli karlar vaat ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap