Nam Salan Analist Açıkladı! 6 Altcoin Sonraki Boğa Adayları

Nam Salan Analist Açıkladı! 6 Altcoin Sonraki Boğa Adayları

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist Açıkladı! 6 Altcoin Sonraki Boğa Adayları

Bitcoin ve altcoin dünyasında bir sonraki boğa devrine yönelik büyük beklentiler var. Hangi kripto para ünitelerine yatırım yapılması gerektiği soruların baş kısmında yer alıyor. Vakit zaman analistler tarafından farklı değerlendirmelere de şahit oluyor. Ünlü kripto para analisti ve traderı Michaël van de Poppe’den haber var. Kısa mühlet evvel kripto para piyasasına ait görüşlerini paylaştı. Ayrıyeten gelecek vaat eden altcoinler hakkındaki görüşlerini ve Bitcoin için fiyat iddiasını vurguladı.

Mevcut piyasada altcoin potansiyeli

Van de Poppe, mevcut piyasa durumu ile 2020’de yaşanan boğa rallisi ortasında paralellikler kuruyor. Bir dizi tweette, başkalarından daha yeterli performans gösterme potansiyeline sahip olduğuna inandığı altcoin kategorilerini vurguluyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist Açıkladı! 6 Altcoin Sonraki Boğa Adayları 1

Bu kategoriler ortasında altcoin Arbitrum (ARB), Optimism (OP)’ye yer veriyor. Öteki taraftan Injective Protocol (INJ) ve Sui (SUI) üzere yeni coinleri tanımladı. Ayrıyeten, memecoinlerin kıymetine dikkat çekiyor. Buna nazaran Pepe (PEPE) ve Dogecoin’i (DOGE) izlenmesi gereken ilgi alımlı adaylar olarak isimlendiriyor.

Bitcoin’in potansiyel toparlanması ve emtia ile korelasyonu

Bitcoin ve emtialar, bilhassa de gümüş ortasındaki korelasyon hakkında yorum yapan Van de Poppe farklı bir duruma işaret ediyor. Buna nazaran, gümüşün tüm kayıplarını telafi etmeyi ve Temmuz düzeylerine dönmeyi başardığını belirtiyor. Öbür taraftan Bitcoin’in de emsal bir yörünge izleyerek potansiyel olarak tekrar güç kazanabileceğini vurguluyor. Ayrıyeten 30.000 dolar düzeyine yükselebileceğini ima ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist Açıkladı! 6 Altcoin Sonraki Boğa Adayları 2

Analistin altcoin Ethereum’un fiyat modelleri ve gelecek beklentileri hakkında da görüşleri yer alıyor. Ethereum’un 2019 ve 2023’teki fiyat hareketleri ortasında bir paralellik kuruyor. Buna nazaran Van de Poppe, Ethereum’un Mayıs 2024’te gerçekleşmesi öngörülen Bitcoin halvinginden yaklaşık sekiz ay evvel bir taban evresi yaşadığını gözlemliyor. Ethereum’un fiyat dinamiklerindeki bu tarihi örüntünün, gelecekteki performansı için sonuçlar doğuracağını vurguluyor.

Kapsamlı bakış açısı

Van de Poppe’nin görüşleri hem altcoin potansiyeli hem de Bitcoin’in fiyat gidişatı hakkında kapsamlı bir bakış açısı sunuyor. Kripto para piyasası gelişmeye devam ederken, tahlilleri hem yatırımcılar hem de meraklılar için bedelli perspektifler sunuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Nam Salan Analist Açıkladı! 6 Altcoin Sonraki Boğa Adayları 3

Bu öngörülerin nasıl gelişeceğini vakit gösterecek. Lakin btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Van de Poppe’un tecrübeli bir analist olarak sahip olduğu prestij, değerlendirmelerine tartı katıyor. İlerleyen vakit dilimlerindeki gelişmelerin isabetli olması analistin prestijini daha da artıracak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap