Milyonluk Aboneli Analist: Solana Tabanlı Bu Altcoin’ler Patlayabilir!

Milyonluk Aboneli Analist: Solana Tabanlı Bu Altcoin’ler Patlayabilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analist: Solana Tabanlı Bu Altcoin’ler Patlayabilir!

Popüler kripto tahlil kanalı ve platformu Altcoin Buzz analistlerinden Camille Lemmens, yatırımcıların kısa vadede takip etmesi gereken 3 Solana tabanlı projeyi listeledi. Kestirimlerin mutlaklık bulundurmadığını unutmadan analistin beklentilerine göz atalım.

Önümüzdeki haftalarda izlenmesi gereken 3 Solana projesi

Altcoin devlerinden Solana, FTX çöküşünün akabinde sıkıntı günler geçirdi. Lakin, âlâ bir halde toparlanıyor ve burada dikkat edilmesi gereken en uygun Solana projeleri var. Analist Camille Lemmens, bu noktada birinci sıra tercihini Solend (SLND)’den yana kullanıyor.

Solend (SLND)

Solend Protokolü bir borç verme protokolüdür. Web sitelerinde de belirtildiği üzere bu, “Solana’ya borç vermek için özerk bir faiz oranı makinesi”. DeFillama’ya nazaran TVL’si 43,4 milyon dolar. Bu da onu Solana tabanlı TVL’deki en büyük üçüncü protokol haline getiriyor.

Protokol, 20 havuzda ödünç alabileceğiniz ve ödünç verebileceğiniz 60 varlık sunuyor. SLND’nin piyasa bedeli sırf 16,8 milyon dolar.

BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analist: Solana Tabanlı Bu Altcoin’ler Patlayabilir! 1

ORCA

ORCA, Solana tabanlı merkezi olmayan bir finans platformudur. Yüksek süratli süreçleri geniş yelpazedeki finansal hizmetlerle birleştirerek kullanıcılara sıkıntısız ve verimli bir DeFi tecrübesi sunmayı amaçlıyor.

Bu dApp, kullanıcıların çeşitli DeFi protokollerine likidite sağlamasına ve karşılığında mükafatlar kazanmasına imkan tanır. Kullanıcıların ORCA kilitleyerek ödül kazanmalarını sağlayan staking hizmetleri sunar. Ayrıyeten ORCA sahipleri platformun idaresinde kelam sahibidir. Protokoldeki tekliflere ve değişikliklere oy verebilirler. Bu da Solana projesini topluluk odaklı bir kripto para haline getiriyor.

DeFillama’ya nazaran TVL’si 35,73 milyon dolar. Bu da projeyi Solana TVL’deki dördüncü en büyük protokol haline getiriyor.

Lifinity

Lifinity, NFT’ler ve dijital koleksiyonların oluşturulmasına ve idaresine odaklanan Solana merkezli bir projedir. NFT ekosistemine nazaran uyarlanmış bir dizi araç ve hizmet sunar.

Böylece Lifinity, kullanıcıların kolaylıkla NFT oluşturmasına ve oluşturmasına imkan tanır. Bu da sanatkarlara, yaratıcılara ve geliştiricilere kripto paralarını ve yaratımlarını tokenleştirme yetkisi verir. Ayrıyeten Lifinity, kullanıcıların NFT’leri satın alması, satması ve ticaretini yapması için bir pazar yeri sağlar. Kullanıcı dostu bir arayüz ve düşük süreç fiyatları sunması onu hem sanatkarlar hem de koleksiyonerler için cazip kılıyor.

DeFillama’ya nazaran TVL’si 4,17 milyon dolar. Ayrıyeten toplam ve azamî arzı 100 milyon tokendir.

Magic Eden, Solana NFT’leri için takviye ekledi

Bu ortada, NFT platformu Magic Eden, dijital koleksiyonlara sahip olmaya uygun maliyetli ve ölçeklenebilir bir alternatif sağlamak için Solana’nın sıkıştırılmış NFT’lerini (cNFT’ler) destekleyeceğini duyurdu.

cNFT’ler, bilgileri sıkıştırıldığı ve Blockchain dışında saklandığı için olağan Solana NFT’lerinden farklıdır. Bu nedenle, daha az fiyat gerektirdiğinden daha büyük ölçülerde üretim daha uygundur.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız NFT dünyasından sıcak gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap