Milyonluk Aboneli Analist, Radarındaki 5 Altcoin İsmini Verdi!

Milyonluk Aboneli Analist, Radarındaki 5 Altcoin İsmini Verdi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist, Radarındaki 5 Altcoin İsmini Verdi!

Milyonluk aboneli analist Altcoinbuzz radarındaki beş altcoin projesine yer verdi. Her projenin başka bir pahası var. Öbür taraftan projeler daima gelişen kripto dünyasında eşsiz özellikler ve büyüme potansiyeli sergiliyor. Bakalım o projelere.

Altcoin GraphLinq Protocol: Kullanıcı dostu araçlarla otomasyonu basitleştirmek

Altcoin GraphLinq Protocol, sürükle-bırak tahlili sunarak otomasyona kullanıcı merkezli bir yaklaşım getiriyor. Kullanıcılar, kodlama hünerlerine gereksinim duymadan otomasyon süreçlerini meselesiz bir formda oluşturabiliyor ve dağıtabiliyor.

Bu protokol dört temel bileşen ortaya koyuyor. Geliştirme için GraphLinq IDE. Süratli yürütme için Instant Wizard App. Problemsiz çalışma için Engine ve erişilebilirlik için bir Marketplace. Ayrıyeten yapay zeka tarafından desteklenen GraphLinq Chat’in yakın vakitte eklenmesi, kullanıcı etkileşimini geliştiriyor. Altcoin GLQ, ekosistem içindeki süreçleri kolaylaştırarak onu kullanıcılar için çok taraflı bir araç haline getirir.

Alpaca Finance: Kaldıraçla randıman çiftçiliğinde ihtilal yaratıyor

Altcoin Alpaca Finance, Binance Smar Chain üzerindeki en büyük borç verme protokolü olarak öne çıkıyor. Ayrıyeten kaldıraçlı randıman çiftçiliğine imkan sağlıyor. Öteki taraftan Platform bir kazan-kazan senaryosu sağlıyor. Ayrıyeten borç verenler istikrarlı getirilerden yarar sağlıyorlar. Öbür taratfan borç alanlar da teminatsız kredilere erişebiliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist, Radarındaki 5 Altcoin İsmini Verdi! 1

Yield farming (Verim çiftçiliği) meraklıları kaldıraç kullanarak potansiyel olarak kârlarını artırabiliyor. Yaklaşan NFT pazaryeri ve 2023’ün 3. ve 4. çeyreğindeki oyun teşebbüsleri kıymetli. Buna nazaran, altcoin Alpaca Finance’in yol haritasına öteki bir heyecan katmanı ekliyor.

Aavegotchi: NFT’leri, DeFi’yi ve Metaverse’i birleştirme

Altcoin Aavegotchi, klâsik NFT’leri oyun, DeFi ve metaverse ile entegre ederek bunların ötesine geçiyor. Proje, arazi mülkiyeti, stake etme ve altcoin GHST isimli lokal bir token ortaya koyuyor.

2023’ün 3. çeyreğinde piyasaya sürülecek olan Gotchichain, gelişmiş fonksiyonellik için altcoin Polygon Supernet’leri kullanacak. Ayrıyeten Aavegotchi aktiflikleri için özel bir blockchain sağlayacak. GHST tokenleri ekosisteme güç verecek. Öteki taraftan, projenin yenilikçi yaklaşımı NFT koleksiyoncuları ile DeFi meraklıları için yeni yollar açıyor.

Altcoin Linear Finance: Zincirler ortası uyumlu ticaret protokolü

Linear Finance, temel varlıkların kıymetini simüle eden likit varlıklara maruz kalmayı sağlayan, zincirler ortası uyumlu bir ticaret protokolü sunuyor. Ayrıyeten çoklu teminat stake etme, web sitesi geliştirmeleri ve 3. çeyrekte yeni likit listelemeleri vurgulayan bir yol haritası var. Böylelikle platform, kullanıcı tecrübelerini zenginleştirmeyi hedefliyor. Platformun gerçek dünya bedellerine sabitlenmiş varlıklara odaklanması, onu DeFi ortamında ilgi cazibeli bir oyuncu olarak konumlandırıyor.

https://twitter.com/LinearFinance/status/1669345669432360961

Secret Network: Zımnilik odaklı akıllı mukaveleler ve daha fazlası

Gizliliğe öncelik veren Cosmos Hub tabanlı bir proje olan Secret Network ile saklılık ön plana çıkıyor. Buna nazaran Durdurulamaz Cüzdanlar da dahil olmak üzere 3. çeyrek sürümleri, güvenlik siyasetleri ile programlanabilir Saklı kontratlar sunuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist, Radarındaki 5 Altcoin İsmini Verdi! 2

Ağın saklılık odaklı yaklaşımı ve çeşitli blockchain’lerle birlikte çalışabilirliği, onu gelişmiş akıllı kontrat fonksiyonelliği arayan zımnilik şuuruna sahip kullanıcılar için potansiyel bir oyun değiştirici haline getiriyor.

XCAD Network: İçerik oluşturucuları kripto paralar ile güçlendirmek

Altcoin XCAD Network, YouTube’a emsal formda içerik oluşturucuları kendi kripto tokenlerini çıkarmalarına müsaade vererek güçlendiriyor. Bay Beast ve KSI üzere değerli içerik oluşturucular halihazırda projenin bir modülü.

Diğer taraftan hayranlar, görüntüleri izleyerek ve en sevdikleri içerik oluşturucularla daha fazla etkileşim kurarak içerik oluşturucu tokenler kazanıyorlar. Buna nazaran altcoin XCAD Network btcpiyasasi.com olarak baktığımızda, eşsiz model kelam konusu. Böylelikle hem içerik oluşturucular hem de hayranlar için yenilikçi bir gelir akışı ekliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap