Milyonluk Aboneli Analist: Para, Bu Altcoin’e Akıyor!

Milyonluk Aboneli Analist: Para, Bu Altcoin’e Akıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analist: Para, Bu Altcoin’e Akıyor!

YouTube kanalı Altcoin Daily’nin sunucusu, piyasadaki düşüşe rağmen paranın lider altcoin Ethereum’a (ETH) akmaya devam ettiğini söylüyor. Austin Arnold, yeni bir videoda, geliştiricilerin piyasa koşullarından bağımsız olarak Ethereum üzerine inşa etmeye devam ettiğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Altcoin Daily, Ethereum’a dikkat çekiyor

ETH fiyatında kısa vadeli konsolidasyon ve düşüş görülse de, Ethereum ağı üzerindeki gelişmelerin hız kesmeden devam ettiğini belirten Arnold, Ethereum tabanlı metaverse platformu The Sandbox (SAND) tarafından metaverse girişimleri için 50.000.000 dolarlık bir hızlandırıcı fonu başlatma planlarına işaret ediyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Bu, Ethereum metaverse’i The Sandbox’a büyük bir nakit enjeksiyonu. Bu nedenle, çok fazla inşa görmek üzereyiz… Bunun kapsamı sadece The Sandbox metaverse’üne girmiyor. Genel olarak birlikte çalışabilir, açık bir ağ oluşturmaya doğru gidiyor.

BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analist: Para, Bu Altcoin’e Akıyor! 1

Geleceğe bakıldığında Arnold, Ethereum ölçeklenebilirlik sorunlarının kısmen sıfır bilgi (ZK) rollup teknolojisi, zincirden hesaplamaları çalıştıran ve ardından bir geçerlilik raporu sunan bir ölçeklenebilirlik çözümü ile çözüleceğini söylüyor. Bu konuda BitDAO’nun, Ethereum ölçeklendirme çabalarını ilerletmek için bu 200 milyon dolarlık girişimi başlattığından bahsediyor.

Altcoin Daily sunucusuna göre, yeni ortaya çıkan bir kripto sektörü, Ethereum’u daha da artıracak: Non-fungible token’lar (NFT’ler). Uygulama araştırması Nima Owji kısa süre önce Reddit sosyal platformunun yakında kullanıcıların herhangi bir NFT’yi profil resmi olarak ayarlamasına izin vereceğini açıkladı. Reddit, CryptoSnoos adlı koleksiyonunu piyasaya sürmesiyle, NFT dünyasının zaten içerisindeydi. Arnold, NFT profil resimlerinin sadece bir test olduğunu belirtse de, izleyicilerine bunun kripto için ne kadar büyük bir benimseme olabileceğini hatırlatıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap