Milyonluk Aboneli Analist: En Süratli At Bu Altcoin!

Milyonluk Aboneli Analist: En Süratli At Bu Altcoin!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist: En Süratli At Bu Altcoin!

Kripto para piyasasının yakından takip edilen bir kripto para analisti, yakın vakitte gerçekleşebilecek bir sonraki boğa piyasasında tanınan altcoin SUI (SUI) için patlama öngördü! İşte detaylar…

“Popüler altcoin SUI, bir sonraki boğa koşusunda ATH yapabilir!”

Btcpiyasasi.com olarak daha evvel varsayımlarını aktardığımız üzere ünlü analistlerden Coin Bureau’nun sunucusu Guy Turner, yeni bir YouTube görüntüsünde paylaştığı datalarda, Aptos (APT) rakibi Sui’nin (SUI) bir sonraki boğa piyasasında öteki dijital varlıklardan daha âlâ performans gösterme kabiliyetine sahip olduğunu söylüyor. Analist, kelamlarında SUI için, “Bir sonraki döngüde çok kolay bir formda en yeterli performans gösteren kripto paralardan biri haline gelebilir.” kelamlarında bulundu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist: En Süratli At Bu Altcoin! 1

Turner SUI’de uzun vadede yükseliş eğiliminde olsa da, layer-1 projesinin bu Kasım ve 2025 Mayıs ayları ortasındaki üç evreli token kilit açma sürecinde “önemli” bir satış baskısı görebileceğini söylüyor. Uzman ismin kelamları şu halde:

Bu yılın Kasım ayında, gelecek yılın Mayıs ayında ve 2025 yılının Mayıs ayında büyük bir token kilidi açılacak. SUI’nin 0,03 dolara (Andreessen Horowitz’e) ve 0,10 dolara öteki kripto (risk sermayesi şirketlerine) satıldığı düşünüldüğünde, bu kıymetli bir satış baskısına neden olabilir. Ayrıyeten, SUI satışlarına KuCoin, OKX ve Bybit’te katılan sıradan insanların da benzeri fiyatlardan aldıkları göz önüne alındığında satış baskısı yaşamaları muhtemeldir.

Analiste nazaran SUI düşük fiyatıyla bir fırsat olabilir!

Kripto para analisti Turner, SUI’ye olan yüksek ilgiye karşın fiyatının hala nispeten düşük olduğunu söylemeye devam ediyor. Analiste nazaran, SUI’nin sakinliği ayı piyasası sırasında piyasaya sürülmesinden kaynaklanıyor olabilir ve Hong Kong perakende yatırımcılar için kripto yönergelerini yürürlüğe koymaya başladığında fiyatı bir artış görebilir. Uzman ismin kelamları şu formda:

SUI’ye olan bariz ilgiye karşın, fiyatı şu ana kadar performans gösteremedi. SUI’nin savunmasına nazaran, proje orijinal ve bir kripto ayı piyasasının ortasında başlatıldı. SUI’nin Asya odağı, Hong Kong’un 1 Haziran’da perakende yatırımcılar için kripto düzenlemelerini uygulamaya koymasının akabinde fiyatı da yükseltebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist: En Süratli At Bu Altcoin! 2

CoinMarketCap datalarına nazaran son 24 saat içerisinde yüzde 7 yükseliş yaşayan SUI, anlık olarak 1.2244  dolardan süreç görüyor. Piyasa pahası 645,931,008 dolardan süreç gören SUI için süreç hacmine bakıldığında ise 429,632,972 dolarlık düzey görülüyor.

Peki SUI nedir?

Sui, öbür blockchain sistemlerindeki doğrulayıcılara yahut madencilere benzeri bir rol oynayan müsaadesiz bir dizi doğrulayıcı tarafından sürdürülen akıllı kontrat platformudur. Sui, Web3’ün büyümesiyle ölçeklenebilen tek ağdır. Sui platformu Rust’ta yazılmıştır. Move isimli Rust tabanlı bir programlama lisanında yazılmış akıllı mukaveleleri desteklemektedir. SUI coin, süreç fiyatı ödemesi yapmak için kullanılmaktadır. İsimsiz blockchaini teminata almak için kilitlenebilir. SUI coin, kilitleme süreci aracılığıyla protokolün idaresine erişim sağlamaktadır. Süreçler, depolama yahut Sui blockchain’in öbür kullanımlarıyla ilgili fiyatları ödemek için kullanılmaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap