Milyonluk Aboneli Analist: Bu Web 3.0 Coin’i 5x Yapabilir!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Web 3.0 Coin’i 5x Yapabilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analist: Bu Web 3.0 Coin’i 5x Yapabilir!

Yakından takip edilen bir kripto analisti, merkezi olmayan veri depolamaya odaklanan popüler bir web 3.0 coin projesi olan Arweave (AR) için yükseliş tahmini yapıyor. İşte detaylar…

Coin Bureau, bu web 3.0 coin projesine dikkat çekti

Yeni bir videoda, Coin Bureau adlı hesabın sunucusu Guy, 1.99 milyon YouTube abonesine, insanların bilgilerini korumak için artan talebini anlatıyor. Analist, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Solana (SOL) tarafından işlem geçmişini kaydetmek için zaten kullanılan bir protokol olan Arweave’in (AR), verileri değişmez bir şekilde depolamak için artan talebi zaten karşıladığını söylüyor. Guy, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Mevcut tüm metrikleri, Arweave’in benimsenmesinin fiyatından bağımsız olarak hala üstel bir trendde olduğunu gösteriyor. Açıklamak gerekirse, geçen Ağustos ayında Arweave’i ele aldığımda sadece 151 madenci vardı ve şimdi yaklaşık 1.200 madenci var. Arweave 90.000 cüzdandan 155.000 cüzdanın üzerine çıktı ve Arweave tarafından depolanan veri miktarı 10 terabayttan 55 terabaytın üzerine çıktı. Üstüne bir de, Arweave’in aylık işlem büyümesi geçen yıl boyunca patlama yaptı ve yavaşlama belirtisi göstermiyor.

BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analist: Bu Web 3.0 Coin’i 5x Yapabilir! 1

Analist: AR, yüzde 400 yükselebilir

Projenin on chain verilerine dayanarak analist, AR’nin ciddi bir yükselişi olduğunu ve mevcut fiyatı olan yaklaşık 34.75 dolardan yüzde 400 kazanç görebileceğini söylüyor. Analiste göre Arweave’in orta büyüklükte bir piyasa değeri var ve bu da büyümek için çok fazla alana sahip olduğu anlamına geliyor. “Yeterli entegrasyon ve talebi artıran merkezi olmayan uygulamalar ile AR, uzun vadede buradan 5 kat daha yükselebilir,” ifadelerini kullanıyor. Guy, işlemlerini kaydetmek için Arweave’i kullanacak bir sonraki platform olarak Polkadot’u (DOT) işaret ediyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Arweave’in kurucusu Sam Williams, Eylül ayında verdiği bir röportajda, Polkadot’un (DOT) işlem geçmişlerini depolamak için Arweave’i kullanacak kripto para birimleri arasında olduğunu söyledi. Bu, Polkadot geliştiricilerinin geçen yıl boyunca odaklarını tamamıyla merkeziyetsizliğe çevirdiği göz önüne alındığında, mantıklı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap