Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoinler Ağustos’ta Fırlayabilir!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoinler Ağustos’ta Fırlayabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoinler Ağustos’ta Fırlayabilir!

Milyonluk aboneli analist altcoinler için kıymetli açıklamalar yapıyor. Altcoinbuzz bilhassa Ağustos ayına işaret ediyor. Buna nazaran fırlayacak kripto para ünitelerine bakıyor. İşte o kripto para üniteleri.

Altcoinler içinde Icon (ICX)

Ağustos altcoinler listesinin birinci sırasında Icon (ICX) var. Icon, ICON Network’ün başka blokckchain tabanlı ağlara mesken sahipliği yaptığı dijital bir iktisat inşa etmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir platformdur. ICON ile şirketler, kar emeli gütmeyen kuruluşlar ve devlet kurumları kendi bedel araçlarını bağımsız olarak geliştirebilirler. Tüm ağa bağlı bir ekosistem tarafından kullanımda oluyor. Ağın kripto para ünitesi ICX, ICON ekosisteminin işleyişini desteklemektedir. 31 Temmuz’dan itibaren ICON, xCall çapraz zincir ekosistemini kâfi test ve eser iştiraki yoluyla önyüklemeyi amaçladığını söylediği Teşvikli xCall Testnet Programına başlayacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoinler Ağustos’ta Fırlayabilir! 1

https://twitter.com/helloiconworld/status/1681022633033474050

xCall hizmeti, zincirler ortası irtibat için ICON’un iletileşme standardıdır. Icon, programların ICON altyapısına bağlı olabileceği ve ICON ile otomatik protokolünün kurduğu merkezi olmayan pazara katılabileceği yeni bir dijital iktisat çeşidi yaratmak için geliştirildi. İktisattaki iştirakçilerin yerine geçecek olan bu uygulamalar kıymetli. Buna nazaran kendi para ünitelerini çıkarabilecekler. Ayrıyeten bilgi süreç gücüne erişimi olan nodelar hangi uygulamaların destekleneceğini seçecekler. Geliştiriciler ödül almak üzere xCall hizmetini oluşturmaya ve test etmeye davet edildi. Bu kadar çok ağ faaliyeti elbet ICX tokenini etkileyecek. Ayrıyeten bu da onu dikkat edilmesi gereken bir şey haline getirecektir.

https://twitter.com/ChangeNOW_io/status/1681680376081645568

Altcoinler içinde Litecoin

Altcoinler içinde Litecoin, kriptonun öncülerinden biridir. Fakat 2 Ağustos’ta yapılması planlanan Litecoin halvingi nedeniyle Ağustos ayında LTC tokenine olan ilginin tekrar canlandığını görebiliriz. Bu, varoluşundan bu yana üçüncü halving olacak. Her 840.000 blokta bir ya da yaklaşık 4 yılda bir gerçekleşiyor.  Halvingler, madencilere ödenen blok ödüllerinin ölçüsünü yarı yarıya azaltan olaylardır. Buradaki fikir, enflasyonu denetim altında tutmak. Ayrıyeten kıtlığı artırmaktır. Bu da vakit içinde token’ın bedelini artırır.

https://twitter.com/LunarCrush/status/1685715161729126400

Blok mükafatları, tıpkı Bitcoin’de olduğu üzere, Litecoin madencilerine doğrulamaya yardımcı oldukları her yeni süreç bloğu için ödenir. Altcoinler içinde Litecoin 2011 yılında oluşturulan her yeni blok için 50 LTC ödül sunuyordu. Ağustos 2015’te bu ödül yarıya indirilerek 25 LTC’ye düştü. Ağustos 2019’daki son halving ile 12,5 LTC’ye geriledi. Hasebiyle, gelecek ayki halving mükafatı blok başına 6,25 LTC’ye düşürecek. Yarılanmalar ekseriyetle bir proje için çok fazla heyecan yaratır. Bunu Ağustos ayında Litecoin’de de görebiliyoruz. Evvelki Litecoin halvingleri, olaydan sonra fiyat artışlarına yol açmıştı.

https://twitter.com/getbeluga/status/1684672523240366080

ATOM

Blockchain’in İnterneti olarak bilinen Cosmos, Ağustos ayında dikkat edilmesi gereken en uygun projelerimiz ortasında yer alıyor. Şu anda 8,98 dolardan süreç görüyor. Altcoinler içinde ATOM’un, planlanan Gamma Sürümü nedeniyle önümüzdeki ay büyük bir artış yaşama ihtimali var.

V11-Gama yükseltmesi, tüketici zincirlerinin sağlayıcının zincir doğrulayıcı setini kendi stake doğrulayıcı setleriyle birleştirmesine imkan tanıyacak. Bunun için şimdi resmi bir tarih yok. Lakin yol haritasına nazaran yükseltmenin 2023’ün üçüncü çeyreğinde yapılması planlanıyor. Bu yüzden ATOM için gözünüzü dört açın.

Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoinler Ağustos’ta Fırlayabilir! 2

EGLD

Altcoinler içinde eGold (EGLD) tokenı MultiverseX Ağına güç vermektedir. EGLD, ağ içinde büyük bir rol oynamakta. Ayrıyeten stake etme, akıllı mukaveleler, doğrulayıcı mükafatları ve süreçler için kullanılan bir yönetişim tokeni olarak hizmet vermektedir.

https://twitter.com/MultiversX/status/1685925957335396354

MultiverseX’in genişleme planlarının bir modülü da bu çeyrekte yapılması planlanan XFabric güncellemesidir. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda XFabric, bireyler ve markalar için yaratıcı blockchain modülüdür. xFabric, MultiverseX üzerinde daha fazla faaliyete yol açacak. Şirketler bunu eşsiz NFT’ler, oyun içi varlıklar ve dijital sanat yaratmak için kullanacaklar. xFabric, MultiverseX’e daha fazla proje getirecektir. Bu nedenle yakında bir fiyat artışı görebiliriz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap