Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin, En Düzgünlerden Olabilir!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin, En Düzgünlerden Olabilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin, En Düzgünlerden Olabilir!

Milyon aboneli Youtube kanalı Coin Bureau analisti, Tezos’un (XTZ) evrim odaklı mimarisi nedeniyle “en iyi altcoin projelerinden” biri olmaya hazırlandığını söylüyor. Bu yazıda, tahminlerin kesinlik bulundurmadığını akılda tutarak, analist Guy’ın Tezos (XTZ) yorumlarını inceleyelim.

Altcoin projesi piyasa devleri arasına katılmaya hazırlanıyor

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız “Guy”, yakın tarihli YouTube yayınında, Ethereum rakibi Tezos’un baskın altcoin projelerinden biri olabileceğini söyledi. Videonun bir kısmında analist, Tezos’un adaptasyon yeteneğinden bahsediyor:

Tezos, yalnızca hayatta kalmakla kalmayıp aynı zamanda gelişebilmesi için açıkça gelişmek üzere tasarlanmış birkaç kripto para biriminden biridir. XTZ, en iyi kripto para birimlerinden biri olma yolunda ilerliyor.

BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin, En Düzgünlerden Olabilir! 1

2018’de piyasaya süren XTZ, sıfırdan uzun vadeli yükseltilebilirlik, açık katılım, işbirliği ve akıllı sözleşme işlevselliğini kapsayacak şekilde tasarlandı. Projenin web sayfasına göre Tezos, yönetişim ve açık kaynak platformundan, ağın Blockchain teknolojisini benimseme ve kullanımının önündeki önemli engelleri ele almasına izin veriyor.

Analistin beklentileri

Analist, Tezos’un ilk dönemlerinde Bitcoin ve Ethereum’un büyüme oranıyla karşılaştırıldığında, birkaç yıl piyasaya ısındıktan sonra nispeten düşük değerde kaldığını belirtti. XTZ’nin orijinal ICO fiyatından sadece 10 kat daha fazla olduğunu, diğer altcoin devlerinin bu süre zarfında 20 kattan fazla değer kazandığını açıkladı. Analist, Tezos Vakfı ve kurumsal yatırımcıların XTZ satmasını, fiyat için potansiyel bir baskılayıcı olarak yorumluyor. Bununla birlikte, şimdiye kadarki düşük fiyat hareketine rağmen XTZ için olumlu bir senaryo öngörüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap