Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin 42x Yapabilir!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin 42x Yapabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin 42x Yapabilir!

Milyon aboneli altcoin analisti Ben “BitBoy” Armstrong, uçuk bir XRP varsayımına dayanak verdi. BitBoy’u harekete geçiren, ünlü melek yatırımcı Evan Luthra’nın attığı bir tweet oldu. Luthra, BTC’yi geride bırakan XRP için topluluktan yeni fiyat kestirimleri istiyor…

Ünlü isimler XRP için 42x’lik gaye belirledi

Bir melek yatırımcı olan ve Forbes 30 listesinde yer alan Evan Luthra, en son tweet’in de, “XRP, BTC süreç hacmini geçti. Artık en yüksek hacimli kripto para ünitesi. Artık Ripple için fiyat amacınız nedir?” diye sordu. Sahiden de XRP son bir aya nazaran BTC ve ETH’yi geride bıraktı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin 42x Yapabilir! 1

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız 13 Temmuz’un Ripple zaferi, piyasa esaslı değişikliklere neden oldu.

BitBoy altcoin rallisi için tarih verdi

Milyon aboneli analistin karşılığı, “15 dolar makul. Sanırım 18 aydan fazla olduğunu düşünüyorum. Halka arz edilirlerse ve yanlışsız zamanlanırlarsa, bence 35 dolara kadar çıkabilir” oldu. BitBoy’un iddiasının merkezinde, XRP’nin uzun vadeli büyüme potansiyeline olan inancı yatıyor. 15 dolarlık fiyat iddiası, mevcut XRP fiyatından %1.720 üzere büyük bir artış manasına geliyor.

Bu optimistlik, XRP için bir ölçü netlik sağlayan Ripple’ın son yasal zaferiyle desteklenmektedir. Dikkat cazibeli bir formda, BitBoy’un coşkusu 15 dolarda durmadı. Zira Ripple bir Birinci Halka Arz (IPO) ile devam ederse ve stratejik olarak zamanlarsa, XRP’nin fiyatının potansiyel olarak 35 dolara ulaşabileceğini öne sürdü. Bu gayeye ulaşmak, %4.200’lük şaşırtan bir artış gerekiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin 42x Yapabilir! 2

Ripple’ın yaklaşan halka arzına ait söylentiler yeni değil

CEO Brad Garlinghouse, SEC davasından evvel bu olasılığa işaret etmişti. Bununla birlikte, BitBoy, kripto piyasasının tabiatında var olan öngörülemezliği kabul ediyor. Bu nedenle, bu çeşit kestirimlere dikkatle yaklaşmak çok değerlidir. Kripto fiyatları, fiyat dalgalanmaları ve çeşitli dış etkenlere karşı hassaslıkları ile ünlüdür. Bu da hakikat varsayımları şiddetli bir misyon haline getirir. BityBoy şunları ekliyor:

Hata yapmayın… o kadar yükselmeyebilir… lakin XRP, bir cins anlamsız, intikamcı SEC cazipliği dışında, bu döngü tüm vakitlerin en yüksek düzeyini kırıyor.

Ayrıca, BitBoy’un XRP’nin potansiyeline ait optimist bakış açısı büsbütün yeni değil. Nisan ayında, SEC davasında olumlu bir sonuca bağlı olarak XRP’yi bir sonraki boğa koşusu için en düzgün altcoin seçimi olarak belirlemişti. Olumlu gelişmeler serisi, XRP’ye çok gereksinim duyduğu yasal ve düzenleyici netliği sağlayacak. Bu da potansiyel olarak büyüme için daha fazla katalizör vazifesi görecektir.

Bunlara dikkat

BitBoy öteki bir tweet’te, “Bu döngüde her şey ATH’yi kırıyor” diyen bir Twitter kullanıcısına reaksiyon gösterdi. Analist, bu türlü düşünmediğini söyleyerek bu çeşit altcoinler için seçimlerini açıkladı: “Solana, Dogecoin, Shiba, hepsi potansiyel olarak bu listede. Son döngüde yeni bir döngü oluşturmayan evvelki birinci 10 coin: NEM, NEO, Dash, BCH, XRP (haklı olarak) vb. Geçen döngüde yaptığım birebir tuzağa düşmeyin. Her şey performans göstermiyor.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap