Milyarder, Bu 3 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Potansiyel Büyük!

Milyarder, Bu 3 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Potansiyel Büyük!

Paylaş
BTC Piyasası: Milyarder, Bu 3 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Potansiyel Büyük!

Ünlü yatırımcı Kevin O’Leary, yakın zamanda Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Hedera (HBAR) hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Altcoin projelerini mercek altına alan milyarder, ekiplerle tanıştığını ve nasıl karara vardığını paylaşıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Kevin O’Leary, 3 altcoin projesini değerlendiriyor

The Best Business Show’da Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda O’Leary, kripto paranın alternatif bir para biçiminden ziyade “yazılım”a dönüştüğü görüşünü açıkladı. Kripto projelerini incelemek için arkasındaki ekibe ve vizyonlarına bakmak da dahil geleneksel yazılım şirketlerinde yaptığı gibi benzer bir süreç kullandığını kaydetti. Bir kripto projesine yatırım yapma yaklaşımını açıklamak için Polygon örneğini kullandı:

Polygon’a yatırım yapmak için Dubai’deki mühendislik ekibiyle tanışmak istiyordum. Ekiple tanıştım, yaptıklarının vizyonunu duydum, ekonomik gerçekliğe ve sonuca, bunların potansiyellerine baktım… İlk kural takımdır. Takımı değerlendirirsem, iyi mühendisler, iyi strateji, iyi grup, ilgileniyorum…

BTC Piyasası: Milyarder, Bu 3 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Potansiyel Büyük! 1

O’Leary, ikinci kriteriyle devam ediyor:

İşte ikinci test. Hangi ekonomik değeri yaratıyorlar? Polygon söz konusu olduğunda, Ethereum’daki gas ücretlerini azaltmak için toplu işlemler akıllıca bir fikir. Bunu sürdürmek için ekonomik nedenimiz var. Paradan tasarruf edersiniz. İşlem ücretleri daha azdır. Bunun potansiyelinin büyük olduğunu düşünüyorum.

Hedera (HBAR) ve Solana (SOL)

Milyarderin testlerini geçen bir başka proje örneği de Hedera (HBAR):

Harika ekip, iyi mühendisler. Bunun büyümesini sağlayacak ekonomik öncül nedir? Boeing yarı merkezi/merkezi olmayan bir platform istiyor, her iki dünyanın da en iyisini istiyorlar. HBAR bunu teslim edebilir, oradaki kutuyu işaretleyin.

O’Leary son olarak, Solana (SOL) hakkında şunları söylüyor:

Her şeyi hızlandırmak için sorunları farklı bir yolla çözmeye çalışıyorlar. Bunun üzerinde kim çalışıyor? FTX borsası kurucusu Sam Bankman-Fried ve ekibi. Neden o ata bahse girmiyorsun?

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap