Metaverse Coin Tek Haberle Uçtu: SCARY (SCY) Nedir?

Metaverse Coin Tek Haberle Uçtu: SCARY (SCY) Nedir?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Metaverse Coin Tek Haberle Uçtu: SCARY (SCY) Nedir?

Bu metaverse coin bugün %669’ten fazla artmış görünüyor ve yazım zamanında 0.01809 dolardan işlem görüyor. Kripto pazarları bugün zor durumda olsa da metaverse coinleri diğer kripto para birimlerinden daha iyi performans göstermeye devam ediyor. Kriptokoin.com olarak, bugün %700’e yakın kazanç sağlayan bir metaverse coine yakından bakıyoruz. “SCARY (SCY) nedir?” sorusu da yazımızın kapsamı içinde.

Ulaş Utku Bozdoğan: Metaverse Coin Tek Haberle Uçtu: SCARY (SCY) Nedir? 1

SCARY (SCY) Nedir?

Aralık 2021’de piyasaya sürülen SCARY, Scary Doors Metaverse içindeki SCY tokenlerini kazanmak için sürükleyici NFT, Farm ve Adventure görevlerini birleştiren blockchain tabanlı GameFi’ye entegre bir platform. Oyun, içeride SCARY tokenleri avlamak için bir Scary Door seçen kullanıcılar etrafında dönüyor. Oyuncular ayrıca SCY tokenlerini kullanarak imparatorluklarını inşa edebilirler. Oyun, canavarların farklı kapıları ziyaret ettiği popüler Monsters Inc filmine benziyor. Rastgele bir sistem, oyuna başladığınızda canavarınızın ziyaret etmesi için bir seferde üç kapı görüntülüyor. Oyuncular belirli bir kapıyı seçerek farklı ödüller kazanabiliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Metaverse Coin Tek Haberle Uçtu: SCARY (SCY) Nedir? 2

Kullanıcılar, oyunu gas ücreti veya vergi olmadan oynamaya devam etmek için cüzdanlarında en az 1000 SCY tokeni bulundurmalı. Scary Games, iki farklı canavar sınıfına sahip: Genesis canavarları ve Newborn canavarları. Sadece 1000 benzersiz Genesis canavarı yapılacak. Scary Games, kullanıcıların Scary Monsters satın alabilecekleri tamamen işlevsel bir NFT pazarına sahip. Oyunun kendisi şu anda geliştirme aşamasında, beta sürümü Q1 2022’de geliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Metaverse Coin Tek Haberle Uçtu: SCARY (SCY) Nedir? 3

SCY fiyatı neden yükseliyor? Yakın zamanda SCARY, merkezi olmayan borsası ScarySwa’yı tanıtan yeni bir sözleşme adresine geçti. Kullanıcılar artık platformda likidite madenciliği yapabilir ve pasif ödüller kazanabilir. Son zamanlardaki göç, muhtemelen SCY’nin bugünkü fiyat artışının nedenidir. SCY Aralık ayında piyasaya çıktığından beri, token kriptonun ayı piyasasının kurbanı oldu. Ne yazık ki, SCY lansmanından bu yana düşük bir performans sergiliyor ve fiyat yavaş yavaş düşüyor. Ayrıca, mevcut 46 bin dolarlık piyasa değeri ile SCY, DEX’ine ve tamamen işlevsel bir NFT pazarına sahip olduğu düşünüldüğünde, oldukça mütevazi değerde. Ayrıca SCY sahiplerinin dağılımına baktığımızda arzın %93’ünün PinkSale‘de kilitli olduğunu görebiliriz. Düşük işlem hacmi dışında, sahiplerin dağılımı ve PinkSale kilidi iyi göründüğü için bu token ile herhangi bir kırmızı bayrak görünmüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap