Metaverse Arsa Çılgınlığı Yeni Başlıyor: İşte Dikkat Çeken Coin’ler!

Metaverse Arsa Çılgınlığı Yeni Başlıyor: İşte Dikkat Çeken Coin’ler!

Paylaş
BTC Piyasası: Metaverse Arsa Çılgınlığı Yeni Başlıyor: İşte Dikkat Çeken Coin’ler!

Metaverse arsa çılgınlığı yeni başlıyor gibi görünüyor. Analiz firması NWO.ai’ye göre, arsaların milyonlarca dolara satıldığı Decentraland ve The Sandbox gibi metaverse’lerdeki emlak satışları, Mayıs ayında zirve yapmadan önce hızlı bir tempoda devam edecek gibi görünüyor. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Metaverse arsa projelerinin popülaritesi artmaya devam ediyor

NWO’da makine öğrenimi mühendisi Julia Myers, “Bu mülklerin kullanımının gerçekten arttığını görüyoruz; insanların gerçek para kazanabildiğini, bu mülkleri satın almanın nakde eşit olduğunu görüyoruz. Bu satışları artıracak,” ifadelerini kullandı. Neredeyse üç yıl önce başlatılan bir yapay zeka girişimi olan NWO, yapay zekasının bir yıl önce GameStop gibi meme hisse senetlerinin büyük kazanç göstereceğini ve Çinli emlak şirketi Evergrande’nin sıkıntı yaşayacağını öngördüğünü söyledi.

BTC Piyasası: Metaverse Arsa Çılgınlığı Yeni Başlıyor: İşte Dikkat Çeken Coin’ler! 1

İnsanların etkileşimde bulunabileceği, alışveriş yapabileceği ve avatar olarak oyun oynayabileceği sanal bir dünya olan metaverse etrafındaki konuşmalar sağlam olmuştur. Grayscale’e göre, metaverse 1 trilyon dolarlık bir pazar fırsatını temsil ediyor. Yakın tarihli bir haber bülteninde NWO, ” Metaverse arazilerine 100 milyon doların üzerinde para harcandı” dedi.

Geçen yıl, Republic Realm’e satılan 4.3 milyon dolarlık Sandbox arazisi gibi göz kamaştırıcı sanal emlak satışları oldu. Bu arada, Tokens.com gibi şirketler, insanların benzer avatarları için en son moda trendlerini satın alabilecekleri ilk metaverse Moda Haftası da dahil olmak üzere büyük etkinlikler için Decentraland’da yer kiraladıkça, metaverse arazi kiralama konusundaki tartışmalar da hızla artıyor.  Myers, “Gerçek hayatta gayrimenkul ile aynı, tamamen nerede olduğunuzla ilgili.” NWO’ya göre, Decentraland önde gelen metaverse haline geldi ve Moda Haftası gibi yaklaşan etkinlikler bunu daha da sağlamlaştıracak.  Ayrıca verilere göre popüler metaverse’ler The Sandbox ve Axie Infinity’nin tokenları yüzde 8.000’den fazla yükseldi.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap