Metamask Bu Altcoin İçin Takviye Ekledi! Fiyat Yükseliyor

Metamask Bu Altcoin İçin Takviye Ekledi! Fiyat Yükseliyor

Paylaş
BTC Piyasası: Metamask Bu Altcoin İçin Takviye Ekledi! Fiyat Yükseliyor

DeFi dünyasının önde gelen projelerinden Thorchain, Metamask entegrasyonunu tamamladı. Sıcak atılım, RUNE fiyatının yükselmesine yardımcı oluyor. Altcoin, yeni gelişmelerle birlikte yatırımcı inancında de büyük bir artış gördü.

Metamask Thorchain dayanağını ekliyor

Metamask, artık 30 milyon kullanıcısına, Thorchain üzerinden kendi kendine nezaret sağlayarak süreç yapma fırsatı sunuyor. Bu gelişme, altcoin projesinin çok daha fazla kullanıcıya ulaşabileceği manasına geliyor.

Thorchain, DeFi’de cross-chain süreçlerin zorluğunu çözmek için çalışır. Merkezi borsalarda cross-chain süreç kolaydır. Bununla birlikte, birçok merkezi olmayan protokolün birden fazla Blockchain ile bağlantı kurma yeteneği ekseriyetle sonlu olduğundan, segmentte bu alanda çok az sayıda proje var.

RUNE fiyatı fırladı, lakin altcoin boğaları taraf değiştirebilir

RUNE, Metamask entegrasyon haberiyle birlikte yatırımcıların gözdesi haline gelmeye başladı. Altcoin, son 24 saatte %13’lük artışla 1.82 dolara ulaştı. Böylelikle, haftalık düşük düzeyinden %26 artış gösterdi. Lakin, çok alım bölgesine yaklaşırken satış baskısının artabileceği konusunda yatırımcılar dikkatli olmalıdır.

BTC Piyasası: Metamask Bu Altcoin İçin Takviye Ekledi! Fiyat Yükseliyor 1

Üstelik biraz daha fazla yükseliş, RUNE’u Ağustos rallisi sırasında satış baskısı kaydettiği direnç aralığına yerleştirecek. On-chain datalar kelam konusu olduğunda, yüklü hassaslık artışına bakılırsa yatırımcı itimadında değerli bir artış kelam konusu. Altcoin şu anda yeni alıcılarıyla birden fazla metrikte ilerleme kaydediyor.

BTC Piyasası: Metamask Bu Altcoin İçin Takviye Ekledi! Fiyat Yükseliyor 2

Ağırlıklı hassaslık metriği, haberin yayınlandığı sırada son yedi gün içindeki en yüksek düzeyindeydi. Birebir durum, hacmin son birkaç gündür arttığını ortaya koyan hacim metriği için de geçerli. Elbette genel altcoin piyasası şartlarının boğaların lehine güzelleşmesine de yardımcı oluyor.

Metamask haberi tesirini gösteriyor

Thorchain ve Metamask işbirliği, protokolün potansiyelini tam olarak realize etmesine bir adım daha yaklaşmasını sağladı. Bu da altcoin için yükselen bir talep manasına geliyor. Yakın vakitteki bu olumlu gelişme, RUNE’nin Haziran ayından bu yana süregelen rallisini daha da güçlendiriyor. Bilhassa Metamask üzerinden daha fazla talep görmesi kelam konusu. Bu da yatırımcılar için yeni fırsatlar yaratıp RUNE’nin pahasında daha da artışa neden oluyor.

Thorchain nedir?

THORChain, kripto paraların ortalarında paha transferi yapabilmeleri için bir ağ olarak fonksiyon görür. Bu ağ sayesinde kullanıcılar, çeşitli altcoin/token’ler ortasında süratli ve inançlı bir biçimde takas yapabilirler. Sistem, kullanıcıların kripto paralarını birbirleri ortasında direkt değiştirmelerini sağlıyor. Böylelikle, merkezi olmayan bir finans ekosistemi yaratmayı amaçlamaktadır. Btcpiyasasi.com olarak Thorchain hakkında bilmeniz gerekenlere bu yazıda yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap