McDonald’s Bu Metaverse Coin ile Ortak Oldu!

McDonald’s Bu Metaverse Coin ile Ortak Oldu!

Paylaş
BTC Piyasası: McDonald’s Bu Metaverse Coin ile Ortak Oldu!

McDonald’s Hong Kong, tanınan metaverse coin projesi The Sandbox ile işbirliği yapıyor. İşbirliği kapsamında, Chicken McNuggets’ın 40. yılını kutlayan bir metaverse oyun alanı olan McNuggets® Land’i yaratacak.

McDonald’s bu tanınan metaverse coin projesini seçti!

McDonald’s Hong Kong, tanınan metaverse coin projesi The Sandbox ile öncü bir işbirliğine imza attı. Bu kapsamda McDonald’s, McNuggets® Land isminde bir metaverse oyun alanı yaratıyor. Bu online cenneti, Chicken McNuggets’ın 40. yıldönümünü kutlamak için tasarladı. Ayrıyeten, bu haber bir dizi dijital ve fizikî mükafatla birlikte geliyor.

https://twitter.com/TheSandboxGame/status/1681997660784345089

Kullanıcılar McNuggets® Land’e dalarak McDonald’s Chicken McNuggets’tan modellenen oyun karakterleriyle etkileşime girebilir, çeşitli küçük oyunlara katılabilir, Chicken McNuggets’ın 40 yıllık tarihini anlatan sanal bir galeriyi keşfedebilir ve hatta sanal dünyada müşterilere ikonik ikramı sunabilirler. Bu interaktif dijital oyun alanının kalbinde, iştirakçileri 100.000 SAND bekliyor. Ayrıyeten, gizemli kutulardan oluşan ortak bir ödül havuzu da dahil olmak üzere çeşitli mükafatlar var. Hong Kong kullanıcılarına özel olarak, 10.000 McNuggets kuponundan oluşan ortak bir havuz var. Ayrıyeten, kazanan on kişi bir yıllık fiyatsız Chicken McNuggets’ın tadını çıkaracak.

Tarafların işbirliği hakkındaki görüşleri

Konuya ait olarak McDonald’s Hong Kong CEO’su Randy Lai bir açıklama yaptı. Lai, “48 yıldır Hong Kong’da kök salan McDonald’s her vakit yenilikçi tecrübeler ve Keyifli Anlar için uğraş gösterdi. Chicken McNuggets’ın 40. yıldönümünü kutlamak üzere, müşterilerimize McDonald’s temalı cümbüş dolu Web3 Metaverse oyun tecrübesi yaşatacağız. Bunun için The Sandbox ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz,” dedi.

BTC Piyasası: McDonald’s Bu Metaverse Coin ile Ortak Oldu! 1

The Sandbox’ın kurucu ortağı ve COO’su Sebastien Borget ise “McDonald’s Hong Kong’un McNuggets’ın 40. yıldönümünü kutlamak için platform olarak The Sandbox’ı seçmesinden ve dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların metaverse girerek ünlü Chicken McNuggets hakkında daha fazla bilgi edinmesine imkan sağlamasından memnuniyet duyuyoruz. Hong Kong merkezli metaverse stüdyosu Pangu by Kenal, Chicken McNuggets karakterlerini interaktif bir halde hayata geçirmek için şahane bir iş çıkardı,” dedi.

McDonald’s Hong Kong’un The Sandbox’la işbirliği, birçoğu şu anda izleyicileri için sanal bir marka tecrübesi hazırlayan yüzlerce global marka ve IP’lerin sonuncusu. Sebastien Borget, “Web3 teknolojisi birçok marka için daha yakın müşteri etkileşimi sağlıyor. Ayrıyeten, kullanıcılar dijital kimliklerini paylaşırken gerçek kıymetten yararlanabilecekleri gerçeğini giderek daha fazla takdir ediyor” dedi.

Borget ayrıyeten, McDonald’s Hong Kong ile çalışmanın değerini vurguladı. Bu bağlamda, “McDonald’s geniş müşteri tabanına sahip global bir marka. Onula işbirliği Sandbox’ı yeni bir seviyeye taşıyor. Ayrıyeten, bizi metaverse’in kitlesel olarak benimsenmesi kesin gayesini gerçekleştirmeye yaklaştırıyor” dedi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap