Mayıs’ta ATH’yi Görebilecek 4 Altcoin Açıklandı!

Mayıs’ta ATH’yi Görebilecek 4 Altcoin Açıklandı!

Paylaş
BTC Piyasası: Mayıs’ta ATH’yi Görebilecek 4 Altcoin Açıklandı!

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere 2021 yılı Kasım ayında yaşanan kripto patlamasının akabinde birçok yatırımcı, o uçuk düzeyleri bir defa daha görüp göremeyeceğini merak ediyor. Bununla birlikte önde gelen kripto para analistleri, Mayıs ayında patlama yaşayabilecek 4 altcoin projesine işaret ediyor! İşte Mayıs ayında ATH yaşayabilecek o kripto para projeleri…

Uzmanlar açıkladı: “Bu Altcoin projeleri ATH düzeylerini yakalayabilir!”

Render Token (RNDR)

Kripto para piyasasının dikkat çeken altcoin projeleri ortasında yer alan RNDR, 2023 yılının başından bu yana en büyük kar sağlayanlardan biri oldu ve bu süreçte yüzde 500 yükseliş yaşadı. Tanınan altcoin, bu hafta, 2.10 dolarlık yatay direnç alanını temizlemeyi başardı. Bununla bir arada fiyat, Nisan 2022’den bu yana düşük düzeylerde süreç gördüğü için bu düzey hayli değerli bir düzeydi.

BTC Piyasası: Mayıs’ta ATH’yi Görebilecek 4 Altcoin Açıklandı! 1

RNDR fiyatı hala tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin yüzde 210 altında olsa da, 3,80 dolarda yalnızca bir büyük direnç kaldı. Hasebiyle, fiyat bunu aşarsa, tüm vakitlerin en yüksek düzeyine yükselmek için daha kolay bir yola sahip olacaktır.

OKB (OKB)

OKB fiyatı Haziran 2022’den bu yana süratle arttı. Artış, beş dalgalı (beyaz) bir üst istikametli hareketi andırıyor. Şayet öyleyse, OKB şu anda dördüncü dalgada. Teknik analistler Elliott Dalga teorisini, bir trendin tarafını belirlemelerine yardımcı olan tekrarlayan uzun vadeli fiyat modellerini ve yatırımcı psikolojisini tanımlamak için bir araç olarak kullanırlar. Üçüncü dalganın formu ve dördüncü dalga olabilecek simetrik bir üçgenin varlığı, bunun gerçek sayım olduğunu göstermektedir. Şayet öyleyse, OKB fiyatı üçgenden kopacak ve 72,10 dolardan bir sonraki dirence yanlışsız artacaktır. Bu, tüm vakitlerin en yüksek fiyatı olacaktır.

BTC Piyasası: Mayıs’ta ATH’yi Görebilecek 4 Altcoin Açıklandı! 2

Ancak, üçgenin kırılması bu yükseliş OKB fiyat kestirimini geçersiz kılabilir ve 34,30 dolara gerçek bir düşüşe yol açabilir. OKB, anlık olarak 47,44 dolardan süreç görüyor.

RocketPool (RPL)

Popüler altcoin RocketPool (RPL), uzmanların Mayıs ayı için seçtiği altcoinlerin ortasında yer alıyor. RPL fiyatı 18 Ocak’tan bu yana yükselen paralel bir kanalda arttı. Bunu yaparken, 16 Nisan’da tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 65,30 dolara ulaştı. Lakin, kanalın direnç çizgisi (kırmızı simge) tarafından reddedildi ve o vakitten beri düşüyor. Kanalın direnç çizgisinde oluşan uzun üst fitil, alıcıların fiyatı sürdüremediği manasına geldiği için düşüş işareti olarak kabul ediliyor. Bilakis, satıcılar devraldı ve aşağı itti. Şu anda, RPL fiyatı kanalın alt kısmında süreç görüyor. Bu bir düşüş işareti olarak kabul edilirken, fiyat 43 dolarlık dayanak düzeylerinin birleşmesine çok yakın ve bu da bir sıçrama başlatabilir.

BTC Piyasası: Mayıs’ta ATH’yi Görebilecek 4 Altcoin Açıklandı! 3

Kripto para ünitesi kanalın orta çizgisinin üzerine çıkmayı başarırsa direnç çizgisine gerçek yükselebilir. Yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyi için kanaldan bir kopuş gerekli olmadığından, RPL direnç çizgisine bir defa daha ulaşabilir ve bu süreçte yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyini oluşturabilir.

Binance Coin (BNB)

BNB fiyatı, Haziran 2022’deki 183 dolarlık düşük düzeyinden bu yana kıymetli ölçüde arttı. Bu periyotta, artışın eğimini ölçen yükselen bir dayanak çizgisini takip etti. Çizginin yanı sıra, BNB fiyatı da 345 dolarlık yatay direnç alanından gelen dirençle karşı karşıya. Bir ortaya geldiklerinde, bir yükseliş formasyonu olarak kabul edilen yükselen bir üçgen oluştururlar.

BTC Piyasası: Mayıs’ta ATH’yi Görebilecek 4 Altcoin Açıklandı! 4

BNB coin fiyatı bundan koparsa, fiyat tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin biraz altında ve uzun vadeli azalan direnç çizgisinde 510 dolar üzere yüksek bir düzeye ulaşabilir.

Haftalık Nispi Güç Endeksi (RSI) bir kırılma mümkünlüğünü destekliyor. Yatırımcılar, RSI’yı bir momentum göstergesi olarak kullanarak bir piyasanın çok alım mı yoksa çok satım mı olduğunu belirleyebilir ve bir varlığı biriktirmeye mi yoksa satmaya mı karar verebilir. RSI bedeli 50’nin üzerindeyse ve trend üst doğruysa boğalar avantajlıdır, fakat paha 50’nin altındaysa bunun tam zıddı geçerlidir. RSI 50’nin üzerinde olduğu ve arttığı için trendin yükseliş istikametinde olduğu manasına gelir.

BTC Piyasası: Mayıs’ta ATH’yi Görebilecek 4 Altcoin Açıklandı! 5

Bununla birlikte, kripto para ünitesi yükselen takviye çizgisinin altında kapanırsa, yükseliş hipotezini geçersiz kılacak ve 200 dolara düşmesine neden olabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap