Mayıs İçin Altcoin İddiaları: Bu 5 Coinin Yıldızı Parlıyor!

Mayıs İçin Altcoin İddiaları: Bu 5 Coinin Yıldızı Parlıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Mayıs İçin Altcoin İddiaları: Bu 5 Coinin Yıldızı Parlıyor!

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Nisan ayı sonuna gelirken, kripto para dalındaki birden fazla varlık yıl başından bu yana elde ettikleri kazanımları pekiştirdi. Bununla birlikte uzmanlara nazaran, birtakım kripto para üniteleri ise hala büyük fırsat içeriyor. Uzmanlara nazaran 0.10 doların altında bulunan 5 coin, Mayıs ayında patlayabilir! Uzmanların Mayıs ayı altcoin varsayımları ise şaşırtıcı! İşte detaylar…

Popüler kripto para analistlerinden kritik altcoin kestirimleri geldi: “Bu 5 Coin patlama yapabilir!”

Stellar (XLM)

Kripto para piyasasının en esaslı blockchain projelerinden biri olarak karşımıza çıkan Stellar (XLM) ve Stellar Geliştirme ve Geliştirme Vakfı, kısa mühlet evvel MoneyGram ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) ile Circle’ın USD Coin’ini (USDC) savaş nedeniyle yerlerinden edilmiş Ukraynalı mülteciler için mali yardım olarak aktifleştirmek üzere bir iştirake girdi. Bu iştirakle birlikte tanınan altcoin dikkatleri üstüne çekti ve uzmanların altcoin varsayımları ortasında kendine yer buldu.

Aynı vakitte Stellar, anlık olarak, XLM’nin fiyatı şirketin olumlu eforlarını yansıtmasa da, teknolojisini klâsik finans piyasalarına genişletmek için Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir fonla kıymetli bir işbirliği yaptığını duyurdu. Anlık olarak proje, 2.4 milyar dolarlık piyasa pahasına sahip ve 0.092793 dolardan süreç görüyor.

BTC Piyasası: Mayıs İçin Altcoin İddiaları: Bu 5 Coinin Yıldızı Parlıyor! 1

Ankr (ANKR)

Bir öteki yandan uzmanların yükselişe geçebilecek altcoin kestirimleri ortasında yer verdiği diğer altcoin ise Ankr (ANKR) olarak karşımıza çıkıyor. Ankr, Evvelki aylarda Microsoft ve Tencent Cloud ile yapılanlar da dahil olmak üzere birçok büyük paydaşlığın akabinde, Web3 altyapısı ve merkeziyetsiz yapısı ile birçok yatırımcının gözdesi haline geldi ve kendini kanıtlamaya devam ediyor. CoinMarketCap datalarına nazaran tanınan altcoin projesi Ankr, son 24 saat içerisinde yüzde 3 düşüş yaşadı ve anlık olarak 0.03052 dolardan süreç görüyor. Projenin piyasa bedeli ise 304 milyon dolar düzeylerinde yer alıyor.

BTC Piyasası: Mayıs İçin Altcoin İddiaları: Bu 5 Coinin Yıldızı Parlıyor! 2

Celer Network (CELR)

Hızlı ve uygun maliyetli merkezi olmayan uygulama (dApp) geliştirme platformu olan Celer Network (CELR), kısa bir mühlet evvel omnichain bilgilerinin doğrulanması için Zero-Knowledge(ZK) teknolojisini kullanan, Web2 tabanlı uygulamaların (diğer kullanım durumlarının yanı sıra) mevcut problemlerini çözmeyi amaçlayan ve Celer’i daha da ilgi odağı haline getiren Brevis projesinin başlatıldığını duyurdu.

Ancak şu anda CELR’in fiyatı 0,02276 dolar düzeyinde bulunuyor ve kripto piyasasındaki genel düşüş eğiliminin akabinde son gün yüzde 5,39, hafta genelinde yüzde 14,16 ve bir evvelki ay yüzde 18,49 bedel kaybetti.

BTC Piyasası: Mayıs İçin Altcoin İddiaları: Bu 5 Coinin Yıldızı Parlıyor! 3

TRON (TRX)

TRON (TRX), değiştirilebilir olmayan token (NFT) toplantısı NFT NYC 2023’te Platin Sponsor rolünü üstlenmeden kısa bir müddet evvel, fizikî ve dijital eser ve hizmetlerin satın alınmasına yönelik bir Web3 platformu olan Uquid ile işbirliği yaptığını duyurdu. Bu paydaşlık, platformdaki alışveriş tecrübesini daha da kolaylaştırmanın yanı sıra TRX’i yakın gelecekte mümkün fiyat artışları için hazırlamayı vaat ediyor. Anlık olarak yüzde 0.5 düşüşle 0.06587 dolardan süreç gören Tron (TRX), 6 milyar dolarlık piyasa kıymetiyle birlikte dikkat çekiyor.

BTC Piyasası: Mayıs İçin Altcoin İddiaları: Bu 5 Coinin Yıldızı Parlıyor! 4

VeChain (VET)

Geçtiğimiz günlerde aktardığımız üzere birçok analistin altcoin varsayımları ortasında yer verdiği VeChain (VET), analistlere nazaran Mayıs ayında yükselişe geçebilir. Kripto alanında önde gelen bir oyuncu olan VeChain (VET) kısa müddet evvel kullanışlı bir kodsuz Web3-as-a-Service platformu VORJ’u piyasaya sürdü, kuruluşun sürdürülebilir kalkınma amaçlarına (SDG’ler) ulaşılmasına yardımcı olmak için United Nations ile bir iştirak duyurdu ve VeChain’in mahallî kripto para ünitesinin fiyatı için parlak bir gelecek vaat eden yapay zekayı (AI) araştırıyor.

Anlık olarak tanınan altcoin VET, 0.02166 dolardan süreç görüyor. Son 24 saat içerisinde yüzde 1.5 kıymet kaybı yaşayan altcoin, son 30 günlük süreç içerisinde yüzde 5 kayıp gördü. Piyasa kıymeti ise 1.5 milyar dolar bedelinde yer alıyor.

BTC Piyasası: Mayıs İçin Altcoin İddiaları: Bu 5 Coinin Yıldızı Parlıyor! 5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap