Masada: Önerilen Strateji, Shiba Inu’u Bu Doruklara Uçurabilir!

Masada: Önerilen Strateji, Shiba Inu’u Bu Doruklara Uçurabilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Masada: Önerilen Strateji, Shiba Inu’u Bu Doruklara Uçurabilir!

Shiba Inu fiyatını artırmak için proje ekibi, SHIBArmy olarak bilinen Shiba topluluğuyla işbirliği içinde toplam arzı azaltmak için çalışmalar yürütüyor. Ancak, yaklaşık 259 milyar SHIB’nin yakılmasına rağmen, meme token’in fiyatı 0.10 dolardan hala çok uzakta. Yakında çok farklı yöntemlerin uygulandığını görebiliriz…

Shiba Inu “token burn” çalışmalarında strateji değişliği kapıda

Şaşırtıcı bir şekilde, bazı uzmanlar SHIB’nin bir katrilyon toplam arzını azaltmak için mevcut yetersiz olduğunu düşünüyor. Tanınmış bir yatırım yazarı olan Will Ashworth, Shiba ekibinin, tokenin değerini artırmak için ters bölünmüş hisse senedinin kripto versiyonunu geliştirmesini tavsiye etti. Ashworth’e göre ters hisse bölünmesi yaklaşımı, Shiba Inu’nun toplam arzını %50’den fazla azaltacak. Yani cüzdanınızdaki 1.000 SHIB aynı değerde 100 SHIB’e dönüşecek ve dolaylı olarak büyük bir arz azaltımına gidilecek.

BTC Piyasası: Masada: Önerilen Strateji, Shiba Inu’u Bu Doruklara Uçurabilir! 1

Ashworth, düşük fiyatlılardan SHIB satın almaya devam etmek yerine, Shiba Inu ekibinin mevcut 1 katrilyon SHIB’leri daha az, daha değerli birime yoğunlaştırmasını önerdi. Proje ekibi, yeni SHIB’in bir biriminin eski Shiba Inu token’in on biriminin yerini aldığı onda bir (1:10) ters bölünmeyi seçebilir. Gerçekleştirilirse, hareket toplam SHIB arzını önemli ölçüde azaltacak.

Arzı yakımı için topluluğun yardımı gerek

Shiba Inu token üretimini kısıtlama çabalarını desteklemeye devam etseler bile SHIBArmy’nin SHIB değerini artırmaya kendini adadığını belirtmekte fayda var. Popüler bir Shiba Inu destekçisi olan Bigger Entertainment, kendi yakma programı aracılığıyla 10 milyardan fazla SHIB’yi yakarak SHIB yazma programlarının ön saflarında yer aldı. Bigger Entertainment, SHIB yakma kampanyasına katılmak için SHIBArmy üyelerini belirli etkinliklerine bilet almaya davet ediyordu.

Deney, Shiba topluluğunun ilgisini çekti ve bunun sonucunda milyarlarca SHIB cüzdana aktarıldı. Ne yazık ki, her yakma duyurusu yapıldığında, SHIB fiyatını grafiğe yansımayan oranda etkiledi. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, geçen Pazartesi Bigger Entertainment, konser biletlerinin satışı yoluyla artık SHIB yakmayacağını açıkladı. Şirket yakın gelecekte yeni bir SHIB yakma stratejisi geliştirme sözü verdi. Bigger Entertainment’ın SHIB’nin yakma programını durdurmasıyla, Shiba Inu ekibi, SHIB’nin genel arzını azaltmak için yeni taktikler tasarlıyor. Shiba Inu’nun ters hisse senedi bölünmesinin kripto versiyonunu üstlenme kararı ve Shiba Inu’nun merkezi olmayan bir ortam oluşturmaya olan bağlılığı sayesinde, SHIB tokeni 0,10 doların üzerine çıkarma ümitlerini canlı tutuluyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap