LunarCrush: Yatırımcılar Artık INJ ve Bu Coinlerin Peşinde!

LunarCrush: Yatırımcılar Artık INJ ve Bu Coinlerin Peşinde!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: LunarCrush: Yatırımcılar Artık INJ ve Bu Coinlerin Peşinde!

LunarCrush, kullanıcıları tarafından en çok aranan birinci on kripto para ünitesinin bir listesini paylaştı. Listede BTC, VRA, RNDR, LUNR, INJ, ALU, ETH, MATIC, UTK ve SOL yer alıyor. Mevcut piyasa volatilitesine karşın, LunarCrush’ın kullanıcıları birkaç önde gelen kripto para ünitesiyle ilgilenmekte. İşte detaylar…

LunarCrush, ilgi çeken coin’leri paylaştı: INJ de listede

Sosyal tahlil platformu LunarCrush kullanıcıları tarafından en çok aranan birinci on kriptonun listesini paylaştı. Listede BTC, VRA, RNDR, LUNR, INJ, ALU, ETH, MATIC, UTK ve SOL yer alıyor. Mevcut piyasa volatilitesine karşın, öne çıkan kripto para üniteleri toplumsal medya platformlarında tanınan olmaya devam ediyor. LunarCrush’a nazaran, bu kripto para üniteleri kullanıcılarının ilgisini çekti. Böylelikle platformda en çok aranan birinci 10 ortasında yer almalarını sağladı.

Piyasa bedeline nazaran dünyanın en büyük kripto para olan Bitcoin (BTC), yüksek bir puan aldı. Böylelikle BTC, 49 Galaxy Puanı ve 18,85 milyar toplumsal etkileşimle LunarCrush’ın listesinde en üst sırada. Bu ortada, çevrimiçi görüntü sanayisine yenilik getirmeyi amaçlayan Blockchain tabanlı bir platformun tokeni olan Verasity (VRA), 47 Galaxy Puanı ve 108,74 milyon toplumsal etkileşim ile ikinci sırada yer aldı.

Kullanıcıların bilgi süreç güçlerini kiralamalarına imkan tanıyan merkezi olmayan bir ağ olan Render Network’ün hizmet tokenı olan Render Token (RNDR), 50 Galaxy Puanı ve 171,62 milyon toplumsal etkileşimle üçüncü sırada yer aldı. Kalan yediyi tamamlayan bir öbür kripto para ünitesi ise LUNR oldu. LUNR’ın Galaxy Puanı 37, toplumsal etkileşimi 10,53 milyon oldu. Akabinde 46,5’lik Galaxy Puanı ve 201.26 milyonluk toplumsal etkileşimi ile INJ geldi.

Ulaş Utku Bozdoğan: LunarCrush: Yatırımcılar Artık INJ ve Bu Coinlerin Peşinde! 1

Listede diğer hangi kripto paralar yer alıyor?

Diğer yandan 44,5 Galaxy Puanı ve 3339.337 toplumsal etkileşim ile ALU dikkat çekti. 51,5’lik Galaxy Puanı ve 7.36 milyar toplumsal etkileşimi ile önder altcoin Ethereum (ETH) da listedeydi. Bunların dışında 45,5’lik Galaxy Puanı ve 954.51 milyonluk toplumsal etkileşimi ile Polygon (MATIC) dikkat çekti. Galaxy Puanı sırasıyla 44 ve 48,5 olan UTK ve Solana da listede yer aldı. Bu son iki coin’in toplumsal etkileşim sayıları ise sırasıyla 22.02 milyon ve 3 milyar oldu. 

Galaxy Score, LunarCrush tarafından oluşturulan bir ölçüt olarak karşımıza çıkıyor. Piyasa aktifliği, toplumsal medya varlığı ve geliştirici davranışı üzere faktörleri tahlil eder. Böylelikle bir kripto paranın genel sıhhatini ve performansını pahalandıran bir metriktir. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere toplumsal etkileşimler ise bir kripto paranın toplumsal medyada aldığı toplam etkileşim sayısını (beğeniler, yorumlar, paylaşımlar vb.) söz etmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap