LUNA ve LUNC Bu Teklifle Yükselebilir! Oylama Başladı

LUNA ve LUNC Bu Teklifle Yükselebilir! Oylama Başladı

Paylaş
BTC Piyasası: LUNA ve LUNC Bu Teklifle Yükselebilir! Oylama Başladı

Terra Luna Classic topluluğu şu anda spam müdafaası için depozito ölçüsünü 5 milyon LUNC’ye çıkartmayı planlıyor. Bugün başlayan oylama süreci, LUNA ve LUNC fiyatları üzerinde direkt tesirli olacak.

LUNA ve LUNC yükselişi için kritik teklif oylamaya açıldı

Terra Luna Classic şu anda çeşitli tekliflere oy veriyor. Lakin son teklif, fiyatlar üzerinde direkt tesirli olacak. Detaylara nazaran Terra topluluğu, “spam” sorunun önüne geçmek için en az depozito ölçüsünü 1 milyondan 5 milyon LUNC’ye çıkartmak istiyor. Teklif geçerse, artık dolanımdan ayrılan token ölçü 5 kattan fazla artacak. Bu fiyat açısından olumlu bir ivme manasına geliyor.

Söz konusu teklif 11780, “Minimum para yatırma fiyatını 5 milyon LUNC’ye çıkararak spam teklifleriyle çabayı amaçlıyor. Böylelikle, dolandırıcılık girişimli daha erken bir evrede engellenecek. Bu da Terra Luna Classic topluluğunun “spam” ve alakasız oylama teklifleriyle çaba etmesine yardımcı oluyor. Teklif şu anda kadar en değerli üyelerden lehte oy aldı…

Validatörler, 1 milyon LUNC’nin artık bu istenmeyen teklifleri caydırmak için kâfi olmadığı konusunda hemfikir. Topluluğa ilişkin Station cüzdanı için görevlendirilen geliştirici kümesi Hexxagon, spam tekliflerindeki artışa dikkat çekiyor.

LUNA teklifi şu ana kadar yüzde 34 “Evet” ve yüzde 64 “Hayır” oyu oldu. Yüzde 2’lik kısım ise “Vetolu Hayır” oyu kullandı. Hexxagon, Lunanauts ve Coinpayu’nun da ortalarında bulunduğu dokuz validatör teklifi destekliyor. Lakin JESUSisLORD, “normal topluluk üyelerinin kendi tekliflerini sunabilmeleri üzerindeki olumsuz tesirin 5 kat artışla çok büyük olduğunu” söyleyerek teklife karşı çıkıyor.

Terra topluluğu birden fazla kritik teklifi oyluyor

Teklif 11780 ile birlikte topluluk, L1 Terra Classic Task Force v2.2.1 çekirdek yükseltmesine hazırlanıyor. Geri sayıma nazaran yükseltme 12 Eylül’e denk gelecek. Ayrıyeten USTC Quant grubu, USTC’yi itibarlandırma maksadıyla ilerleyerek Geri Alım Raporunu paylaşmak için merkezi borsaya ulaştı.

LUNC ve LUNA fiyatları ivme kazanıyor

Terra tokenleri, topluluk tarafından kabul edilen değerli tekliflerin tesiriyle son vakitlerde süreç hacimlerinde büyük bir artışa şahit oldu. TFL liderliğindeki LUNA bir haftada %5’ten fazla artış kaydetti. LUNC’de L1TF geliştirici grubunun çekirdek yükseltmesi öncesinde üst taraflı bir ivme kaydetti.

LUNC fiyatı şu anda 0.00006086 dolar bölgesine yatay süreç görüyor. Bu ortada LUNA, dün bir noktada %15 üzerinde kıymet kazandı. Ansız ralli, fiyatın 0.45 doları aşmasına yardımcı oldu.

BTC Piyasası: LUNA ve LUNC Bu Teklifle Yükselebilir! Oylama Başladı 1

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere LUNA, Türk kripto topluluğu ortasında yer edinmeye devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap