Litecoin’de fırtına öncesi sessizlik!

Litecoin’de fırtına öncesi sessizlik!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Litecoin’de fırtına öncesi sessizlik!

Litecoin (LTC) halvingine ortalama olarak 5 gün kaldı, bu durum fiyat yapısında hangi değişikliklere sebep olabilir?

Ağdaki süreçlere bağlı olarak değişiklik gösterse de LTC halvingine ortalama olarak 5 gün bir mühlet kaldı. Kripto paraların en eski isimlerinden olan LTC, yarılanma için adeta gün sayıyor. Bu durum, birkaç hafta evvel major coin’in fiyatını olumlu istikamette etkilemiş olsa da, son günlerde pek bir tesir etmedi. Giderek yaklaşılan halving, LTC’de volatiliteyi artırırsa hangi fiyat noktaları takip edilebilir?

Ulaş Utku Bozdoğan: Litecoin’de fırtına öncesi sessizlik! 1

Litecoin’de (LTC) kritik fiyat noktaları

89,13 doları dayanak olarak çalıştırmaya devam eden LTC, buradan zayıf da olsa bir reaksiyon alarak yükseliş gösterdi. Artık ise 91,11 dolardan süreç gören LTC, halvingine ortama 5 gün kalmışken nasıl bir fiyat hareketleri yapacağı merakla takip ediliyor. Birkaç hafta evvel bu temel tahlil etksiyle 115 dolara ulaşan LTC, son günlerde stabil ilerliyor.

Güncel olara orta fiyatta süreç gören major coin 94,89 doları net olarak aştığı takdirde sırasıyla 97,60 – 102,11 ve 108,76 dolara bir hareket yapabilir. Lakin, bu senaryoda kıymetli bir husus de BTC’nin hangi tarafta hareket edeceği olacaktır. BTC’nin 29.200 doların altında kalması LTC için sırasıyla 89,13 – 85,23 – 81,33 ve 78 dolara gevşeme ihtimali yaratabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Litecoin’de fırtına öncesi sessizlik! 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap