Listeye Bir Göğüs Coin’de Girdi: İşte Top 10 BSC Altcoin’leri!

Listeye Bir Göğüs Coin’de Girdi: İşte Top 10 BSC Altcoin’leri!

Paylaş
BTC Piyasası: Listeye Bir Göğüs Coin’de Girdi: İşte Top 10 BSC Altcoin’leri!

Baby DogeCoin (BabyDoge), CoinMarketCap tarafından 2022’de en iyi 10 Binance Smart Chain (BSC) projesi olarak listelenerek başka bir dönüm noktasına ulaştı. Meme coin projesi bunu nasıl başarıyor, gelin sosyal verilere göz atalım…

İşte en popüler BSC altcoin’leri

İlk 10 listesi, BSC’de halihazırda konuşlandırılmış binlerce proje ve token gözden geçirildikten sonra hazırlanır. CMC tarafından yakın zamanda yayınlanan listede ayrıca aşağıdaki kripto para birimleri yer alıyor.

  • Binance Coin (BNB)
  • PancakeSwap (CAKE)
  • Chainlink (LINK)
  • Venus (XVS)
  • Swipe (SXP)
  • Tranchess (CHESS)
  • CryptoBlades (SKILL)
  • MOBOX (MBOX)
  • BSCPad (BSCPAD)
BTC Piyasası: Listeye Bir Göğüs Coin’de Girdi: İşte Top 10 BSC Altcoin’leri! 1

Köpek temalı kripto para birimi BabyDoge’un listeye girmesi şaşırtıcı görünüyor. Yazının devamında, CMC’yi BabyDoge’u 2022 için en iyi 10 Binance Smart Chain projesi listesine dahil etmeye zorlamış olabilecek birkaç nedene bakalım.

Twitter trendleri

2022’nin başlangıcından bu yana, BabyDoge büyük bir popülerlik kazanıyor ve özellikle meme coin topluuğu token ile etkileşime girmekten mutlu. BabyDoge, Twitter’da da trend çizgisini sürdürüyor. Sonuç olarak BabyDoge’un resmi Twitter hesabının takipçi sayısı da hız kazanıyor. BabyDoge’un takipçi sayısı sadece 24 saat içinde 907.3 binden 914.2 bine yükseldi.

BTC Piyasası: Listeye Bir Göğüs Coin’de Girdi: İşte Top 10 BSC Altcoin’leri! 2

Ek olarak, BscScan verileri, BabyDoge’un yakın zamanda 1,3 milyonluk şaşırtıcı bir dönüm noktasına ulaştığını ortaya koyuyor. Kesin olmak gerekirse, şu anda 1,368.233 hesap BabyDoge’u elinde tutuyor.

Meme coin balinalarının ilgisi

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere WhaleStats, en büyük 1.000 BNB balinasının 3.970.173 dolar değerinde 937.343.883.70.593 Baby Doge Coin’i tuttuğunu bildirdi.

BTC Piyasası: Listeye Bir Göğüs Coin’de Girdi: İşte Top 10 BSC Altcoin’leri! 3

Hiper-deflasyonist meme coin etkisi

Hiper deflasyonist bir meme coin olan BabyDoge, zaman zaman büyük token yakımları da gerçekleştiriyor. Salı günü, BabyDoge’un resmi Twitter hesabı, CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre, 20 milyon dolar değerinde 4.8 katrilyon tokenin yakıldığını ve dolaşımdaki toplam arzın 164 katrilyondan 159.278 katrilyon tokene düştüğünü açıkladı. Daha önce 2 Ocak’ta Baby DogeCoin, yakılan cüzdana 11.50 milyon dolar olduğu tahmin edilen 5 katrilyon Baby Doge Coin’in işlemini onaylamıştı. Yukarıdaki verilerden, Baby DogeCoin’in Binance Smart Chain’deki en popüler meme-coin ve BSC’de en yaygın olarak dağıtılan kripto olduğu sonucuna kolayca varılabilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap