Listeye Alın! Coinbase Bu 6 Kripto Projesine Yatırım Yapıyor

Listeye Alın! Coinbase Bu 6 Kripto Projesine Yatırım Yapıyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Listeye Alın! Coinbase Bu 6 Kripto Projesine Yatırım Yapıyor

Kripto para dünyasında değerli bir gelişme daha var bugün. Coinbase’in Base Ekosistem fonundan geliyor gelişmeler. Buna nazaran kıymetli bir yatırım seçkisi var. Ayrıntılara bakalım.

Yenilikçi kripto projelere çeşitli yatırımlar

Coinbase’in Base Ekosistem Fonu, kısa mühlet evvel 800 müracaat ortasından altı çarpıcı proje seçti. Buna nazaran açılış yatırımlarını gerçekleştirdi. Bu gelecek vaat eden teşebbüsler, blockchain ve kripto para ünitesi alanındaki çeşitli teklifleri temsil ediyor. Ayrıyeten yatırımcılar da Coinbase’in bu atağını takip ederek listelerini oluşturmaya başlıyorlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Listeye Alın! Coinbase Bu 6 Kripto Projesine Yatırım Yapıyor 1

Coinbase’in Base Ekosistem Fonu, harikulâde potansiyel gösteren altı projeyi dikkatle seçerek yatırım seyahatine başladı. Birinci kripto odaklı projede Avantis yer alıyor.  Avantis, kripto para piyasasındaki ticaret stratejileri ve fırsatlarında ihtilal yaratmayı amaçlayan bir türev ticaret protokolü. İkinci sırada ise BSX var. BSX, blockchain bölümündeki işletmeler ve kurumlar için gelişmiş finansal araçlar sağlamayı amaçlayan kurumsal bir türev borsası.

Ulaş Utku Bozdoğan: Listeye Alın! Coinbase Bu 6 Kripto Projesine Yatırım Yapıyor 2

Üçüncü sırada Onboard yer alıyor. Buna nazaran Coinbase’in desteklediği Onboard, kripto para kullanıcıları için adım atıyor. Güvenliği ve erişilebilirliği artırmak üzere tasarlanmış bir kendi kendine saklama cüzdanı uygulaması. Dördüncü sırada OpenCover yer alıyor. Proje blockchaini ekosistemi için risk azaltma tahlilleri sunuyor. Ayrıyeten yenilikçi bir DeFi (Merkezi Olmayan Finans) sigorta teşebbüsü.

Diğer projeler

Diğer projeler ortasında beşinci sırada Paragraph yer alıyor. Proje içerik oluşturucuları güçlendirmek emelinde. Öteki taraftan içerikten para kazanmayı geliştirmek için blockchain teknolojisinden yararlanan bir içerik oluşturucu platformu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Listeye Alın! Coinbase Bu 6 Kripto Projesine Yatırım Yapıyor 3

Altıncı ve son sırada ise Truflation yer alıyor. Proje kripto topluluğuna yanlışsız ve şimdiki finansal bilgiler sağlamayı taahhüt eden bir zincir içi finansal bilgi sağlayıcısı.

Kripto odaklı projeler için özel bir seçim süreci

800 müracaat sahibinin dayanak için yarıştığı Coinbase’in Base Ekosistem Fonu, en umut verici projeleri belirlemek için titiz bir seçim süreci yürüttü. Bu yatırımlar Coinbase’in blockchain ve kripto para ünitesi alanında inovasyonu ve büyümeyi teşvik etme taahhüdünü yansıtıyor. Öbür taraftan btcpiyasasi.com olarak baktığımızda blockchain’de inovasyonu desteklemenin son derece kıymetli olduğunu görüyoruz. Coinbase’in bu çeşitli projelere girmesi, şirketin blockchain sanayisini ilerletme konusundaki kararlılığını vurguluyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Listeye Alın! Coinbase Bu 6 Kripto Projesine Yatırım Yapıyor 4

Coinbase, yenilikçi teşebbüsleri stratejik olarak destekliyor. Böylelikle kripto para ekosisteminin devam eden evrimine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Bu altı proje gelişmeye ve başarılı olmaya devam ettikçe, elbet daha geniş blockchain ortamına katkıda bulunacaklar. Coinbase’in Base Ekosistem Fonu, blockchain teknolojisinin ve kripto para ünitesinin benimsenmesinin geleceğinin anahtarını elinde tutan öncü projeleri destekliyor. Böylelikle kesimin büyümesinin ve potansiyelinin bir delili olarak duruyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap